سال مهار تورم و رشد توليد
چهارشنبه ۱۷ خرداد ۱۴۰۲ EN
در هشتمين بازديد مديرعامل شركت متن از پروژه هاي غرب كارون:

کارفرما مقتدرانه موانع را بر طرف می کند

  به گزارش روابط عمومی شرکت مهندسی و توسعه نفت در جریان بازدیدهای  هفتگی مهندس حسین نژاد مدیر عامل شرکت متن، روز چهارشنبه مورخ چهارم دی ماه سال جاری میادین نفتی غرب کارون مورد بازدید قرارگرفت.1111

  گفتنی است عبدالرضا حسین نژاد تاکنون با تاکید بر احیای نقش کار فرما به ارزیابی و شناسایی موانع اجرایی در روند پیشرفت پروژه ها پرداخته و سعی در هموار کردن مسیر توسعه داشته است. در این میان طبق برنامه پنجم توسعه، پیشبرد میادین مشترک نفت و گاز بویژه منطقه راهبردی غرب کارون به‌عنوان اولویت‌دارترین برنامه‌های توسعه‌ای وزیر نفت دولت تدبیر و امید شناخته شده و تلاش و تأکید بر تحقق این امر استوار است.

  بازدید یک روزه مدیرعامل به همراه مجریان طرحها  از طرح های توسعه ای به منظور در جریان قرار گرفتن از آخرین وضعیت پیشرفت فیزیکی پروژه ها انجام شد.

  وی در این سفر، از آخرین وضعیت پیشرفت کار واحد فرآورش آزادگان شمالی،احداث خطوط لوله انتقال نفت از چاه ها به مرکز فرآورش و همچنین آخرین وضعیت احداث سلرهای یاران جنوبی بازدید به عمل آورد و جلسه هماهنگی ای با پیمانکار بیع متقابل و پیمانکاران فرعی طرح برگزار گردید.

حسین نژاد با تأکید بر رعایت مسائل کیفی و جلوگیری از تطویل زمان قراردادی فی مابین خواستار تسریع در توسعه میادین مشترک و مشارکت فعال کارفرما درکنار عوامل اجرایی به منظور نیل به این هدف شد.

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۸ دی ۱۳۹۲ساعت: ۱۰:۱۴۷۱۳ بازدید