سال مهار تورم و رشد توليد
چهارشنبه ۱۷ خرداد ۱۴۰۲ EN

بازدید مدیرعامل شرکت متن از مخازن استراتژیک ذخیره‌سازی نفت‌خام

مدیرعامل شرکت مهندسی و توسعه نفت، پایان هفته گذشته از مخازن استراتژیک ذخیره سازی نفت خام گوره، بازدید به عمل آورد.

به گزارش روابط عمومی شرکت مهندسی و توسعه نفت، عبدالرضا حسین نژاد در بازدید یک روزه از طرح مخازن استراتژیک گوره، آخرین اقدامات صورت گرفته در این پروژه را ارزیابی کرد.

مهندس حسین نژاد در جلسه ای، ضمن بررسی آخرین وضعیت در پروژه گوره، کلیه عوامل اجرایی طرح را موظف به تلاش جهت راه اندازی پروژه طی موعد قانونی دانست تا پس از انجام این مرحله، پروژه آماده ورود به فاز بهره برداری شود .

لازم به ذکر است: مدیرعامل شرکت متن در بازدیدی که دو هفته گذشته از امیدیه به عمل آورده بود ضمن صدور دستور کار، پیمانکار آن طرح را ملزم به تلاش مضاعف در جهت راهبری مناسب و تحقق اهداف طرح نمود.در این جلسه از پیمانکار طرح خواسته شد، هرچه سریع تر برنامه اجرایی و عملیاتی جهت اتمام تعهدات را ارائه نماید.

گفتنی است: احداث ۱۷ مخزن استراتژیک فلزی و بتنی به منظور ذخیره سازی ۱۰ میلیون بشکه نفت خام از جمله اهداف این طرح می باشد که در مواقع بحرانی، پشتیبان و تأمین کننده انرژی کشور از طریق انتقال نفت خام به پالایشگاه های داخلی و یا از طریق انتقال نفت خام به پایانه های صادراتی واجد نقش حیاتی و حائز اهمیت بوده که تاکنون مخازن فلزی تحویل بهره بردار شده است.

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۱۷ آذر ۱۳۹۲ساعت: ۱۰:۳۵۶۱۶ بازدید