سال مهار تورم و رشد توليد
دوشنبه ۱۵ خرداد ۱۴۰۲ EN

تامین سوخت زمستانی در اولویت کاری شرکت نفت مناطق مرکزی ایران قرار دارد

مدیرعامل جدید شرکت نفت مناطق مرکزی ایران گفت: تامین سوخت زمستانی در اولویت کاری این شرکت قرار دارد و همه کارکنان باید به این امر مهم توجه ویژه ای داشته باشند. 

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، رکن الدین جوادی در مراسم تودیع و معارفه مدیرعامل جدید و پیشین شرکت نفت مناطق مرکزی که بعد از ظهر سه شنبه (۱۹ آذر) در محل ساختمان این شرکت برگزار شد، ضمن قدردانی از تلاش های مدیرعامل پیشین، گفت: امیدوارم مدیرعامل جدید بتواند از عهده وظایف محوله در این شرکت که تأمین بخش عمده ای از گاز مورد نیاز کشور و گاز صادراتی را بر عهده دارد؛ به خوبی برآید.

مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران با اشاره به گستره فعالیت عملیاتی شرکت نفت مناطق مرکزی ایران، گفت: این مجموعه افزون بر دارا بودن شاخص های فنی، با پراکندگی بسیاری در سطح کشور مواجه است که سامان دادن به این پراکندگی و انسجام آن بسیار دشوار است.
جوادی هم چنین با اشاره به پراکندگی ساختمان های شرکت نفت مناطق مرکزی از مدیرعامل جدید این شرکت خواست، انسجام و یکپارچگی ساختمان های این شرکت را در دستور کار خود قرار دهد.
تامین گاز زمستانی در اولویت شرکت نفت مناطق مرکزی است
سلبعلی کریمی نیز ضمن قدردانی از حسن اعتماد مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران برای انتصاب وی به عنوان مدیر عامل شرکت نفت مناطق مرکزی ایران با اشاره به نکات کلیدی که در حکم جوادی خطاب به وی تأکید شده است گفت: تأمین گاز زمستانی نخستین اولویت کاری این شرکت و همکاران باید به این نکته توجه ویژه ای داشته باشند.
وی افزود: تأکید بعدی بر روی نیروی انسانی شرکت است که در این مورد، شایسته سالاری را در دستورکار قرار می دهیم زیرا اگر نیروی انسانی تکریم نشود و مطالبات و نیازهای آن ها برآورده نشود، مجموعه نمی تواند متوقع باشد.
کریمی با اشاره به فرصت یک ماهه ای که مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران به وی برای ارائه گزارش در خصوص فعالیت های شرکت تفویض کرده است، گفت: در این مورد نیز کارگروه ویژه ای تشکیل می دهیم که در آن باید به همه مسائل شرکت از جمله مطالبات و نیازهای کارمندان توجه ویژه ای شود.
وی تولید کنونی شرکت نفت مناطق مرکزی را در سطح مطلوبی ارزیابی کرد و گفت: تولید این شرکت باید تولید پایدار باشد، یعنی زمانی که یک چاه از مدار خارج شد به سرعت باید جایگزین و جبران شود.
کریمی در پایان با خطاب قرار دادن مدیر منابع انسانی و مدیر روابط عمومی این شرکت بر لزوم رسیدگی به مطالبات و امور کارمندان تأکید کرد.
آمادگی شرکت نفت مناطق مرکزی برای تولید مازاد بر برنامه
مهدی فکور در ادامه ضمن تبریک به مدیرعامل جدید شرکت نفت مناطق مرکزی با اشاره به شانزدهمین سال افتتاح این شرکت گفت: در آغاز افتتاح این مجموعه، کسی گمان نمی کرد که این مجموعه بتواند به یکی از ارکان اقتدار کشور تبدیل شود.
وی با برشمردن شرایط سخت کاری کارکنان شرکت نفت مناطق مرکزی ایران با توجه به پراکندگی حوزه عملیاتی در سطح کشور و سختی آب و هوا، کارمندان این شرکت را یاری گر مدیران مجموعه دانست و از زحمات آنها قدردانی کرد.
فکور با اشاره به تولید مازاد بر برنامه شرکت نفت مناطق مرکزی و رساندن آن به مرز ۳۰۲ میلیون مترمکعب در روز، گفت: این شرکت هم اکنون آمادگی تولید مازاد بر برنامه برای فصل سرما را دارد.

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۲۰ آذر ۱۳۹۲ساعت: ۱۴:۰۶۴۱۲ بازدید