سال مهار تورم و رشد توليد
چهارشنبه ۱۷ خرداد ۱۴۰۲ EN

تولید نفت اروندان به یک میلیون بشکه نفت در روز

مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران گفت: در صورت تحقق تولید یک میلیون بشکه نفت در روز در شرکت اروندان، این شرکت دومین شرکت بزرگ تولید کننده نفت کشور می شود. 
به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، رکن الدین جوادی در مراسم تودیع و معارفه مدیرعامل پیشین و جدید شرکت بهره برداری نفت و گاز اروندان که بعداز ظهر امروز (۱۹ آذر) در محل ساختمان این شرکت برگزار شد، گفت: شرکت نفت و گاز اروندان با تولید ۲۲۷ هزار بشکه نفت در روز سهم مهمی در تولید ایران دارد و به زودی با تولید یک میلیون بشکه نفت در روز می تواند به دومین شرکت بزرگ تولیدی بعد از مناطق نفتخیز جنوب تبدیل شود.
جوادی در مورد انتصاب مدیر عامل جدید شرکت بهره برداری نفت و گاز اروندان گفت: سلطان کمالی از قدرت تشخیص و تصمیم گیری خوبی برخوردار است، امیدوارم با انتصاب وی و تغییر و تحولاتی تازه که لازمه شکوفایی هر سازمان است بتوانیم بیش از پیش شاهد رشد و تعالی این شرکت باشیم.
کمالی نیز ضمن ابراز خرسندی از حضور در مجموعه نفت و گاز اروندان و تاکید بر اخلاق مداری در سازمان گفت: تکنولوژی تنها یک کالاست و می توان آن را خرید و فروش کرد، اما اخلاق چیزی است که مجموعه را به هم نزدیک می کند. امیدوارم زیر سایه اخلاق مداری و با حمایت مجموعه کارکنان، بتوانیم در تعالی سازمان نقش موثری ایفا کنیم.
سلبعلی کریمی در ادامه ضمن تبریک به مدیرعامل جدید شرکت نفت و گاز اروندان و قدردانی از مجموعه کارکنان این شرکت به سبب همراهی با وی در مدت زمان تصدی این مسئولیت، اظهار امیدواری کرد که در سمت جدید بتواند به خوبی ایفای وظیفه کند.
مدیرعامل پیشین شرکت نفت و گاز اروندان با اشاره به فعالیت های انجام شده در این شرکت و موفقیت های حاصل شده، این  سربلندی را مدیون تلاش و همکاری همه کارکنان و تقدس خاک شهید پرور منطقه اروندان اعلام کرد و گفت: هزاران شهیدی که در ۸ سال دفاع مقدس خون خود را اهدا کردند به موفقیت ما در تولید روزانه ۲۷۷ هزار بشکه در روز جامعه عمل پوشاند.
وی تعداد نیروهای انسانی فعال در این شرکت را ۴۰۰ نفر اعلام کرد و از افزوده شدن ۱۰۰ نفرجدید که ۵۰ درصد از آن ها دارای مدرک کارشناسی به بالا هستند در آینده ای نزدیک خبر داد.
کریمی گفت: من با انتقال شرکت نفت و گاز اروندان به خرمشهر سعی کردم فعالیت های این شرکت را به دست نیروهای بومی بسپارم و در این مدت به علت نوپایه بودن شرکت و سختی های کار به همکاران این مجموعه دوره ی سختی گذشت که بابت آن از همگی عذر خواهی می کنم.
وی افزود: نخستین طرح در منطقه خشکی شرکت اروندان در منطقه دارخوین کلید خورد که با وجود سختی های زیاد به لطف خدا توانستیم در این پروژه موفق شویم.
کریمی خواهان همکاری با مدیرعامل جدید شرکت نفت و گاز اروندان شد و گفت: باید بتوانیم با چنگ زدن به ریسمان رهبری، حماسه اقتصادی بیافرینیم، همانطور که حماسه سیاسی از سوی مردم ایران در انتخاب دولت تدبیر و امید رقم خورد.

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۲۰ آذر ۱۳۹۲ساعت: ۱۴:۰۵۴۹۵ بازدید