سال مهار تورم و رشد توليد
شنبه ۱۳ خرداد ۱۴۰۲ EN

سید عبدالله موسوی، مدیر عامل شرکت بهره برداری نفت و گاز مارون شد

با صدور حکمی از سوی مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب، مهندس سید عبدالله موسوی به عنوان مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز مارون منصوب شد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، حمید بورد در این حکم با برشمردن مهمترین اولویت ها و مسئولیت های مدیرعامل جدید شرکت نفت و گاز مارون از زحمات حمید دریس در مدت مسئولیت مدیرعاملی این شرکت قدردانی کرد.
موسوی با تحصیلات مهندسی شیمی از سال ۱۳۸۰ تا سال ۱۳۸۵ به عنوان مدیر عامل شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجد سلیمان، از سال ۱۳۸۵ تا سال ۱۳۹۰ به عنوان مدیر عامل شرکت بهره برداری نفت و گاز آغاجاری و از آن موقع تا کنون به عنوان مدیر مهندسی و ساختمان شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب فعالیت داشته است.
وی که دانش آموخته آموزشگاه حرفه ای صنعت نفت آغاجاری است، در سال ۱۳۵۷ به استخدام صنعت نفت درآمد و در طول دوران خدمت خود در مناطق نفتخیز جنوب در سمت هایی چون رئیس حراست، رئیس اداره خدمات و قراردادهای حفاری و رئیس روابط عمومی نیز فعالیت داشت.
شرکت بهره برداری نفت و گاز مارون یکی از ۵ شرکت بهره برداری تابع شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب است که راهبری عملیات تولید از میدان های مارون، کوپال و شادگان در استان خوزستان را برعهده دارد.

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۱۹ آذر ۱۳۹۲ساعت: ۱۳:۳۷۹۶۲ بازدید