سال مهار تورم و رشد توليد
چهارشنبه ۱۷ خرداد ۱۴۰۲ EN

دستگاه حفاری ۲۰ فتح در میدان نفتی اهواز

مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران در آیین آغاز به کار دستگاه ۲۰ فتح از توسعه ناوگان این شرکت تا ۸۰ دستگاه حفاری خبر داد. 
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، در آیین آغاز به کار دستگاه ۲۰ فتح در میدان نفتی اهواز، حمیدرضا گلپایگانی از توسعه ناوگان حفاری شرکت ملی حفاری ایران خبر داد و گفت: بر اساس برنامه ریزی های انجام شده، ناوگان عملیاتی این شرکت در یک افق پنج ساله به ۸۰ دستگاه حفاری افزایش خواهد یافت.
وی افزود: در راستای افزایش کارایی، بهره وری و راندمان کار، ساختار سازمانی شرکت ملی حفاری ایران نیز در حال تغییرات اساسی است.
گلپایگانی انجام عملیات حفاری و ارائه خدمات فنی تخصصی را محور فعالیت های شرکت ملی حفاری ایران عنوان کرد و گفت: این شرکت در راستای افزایش توان فنی و تجهیز ناوگان، سرمایه گذاری ویژه ای به منظور پاسخگویی به نیازهای صنعت نفت کشور، ارتقاء دانش فنی و تامین امکانات مورد نیاز انجام داده است.
وی افزایش سرعت حفاری و کاهش زمان انتظار دستگاه حفاری را از اولویت های شرکت ملی حفاری برشمرد و تصریح کرد: به منظور سرعت بخشیدن به بازسازی و نوسازی دستگاه های حفاری، تغییرات اساسی در ساختار این مدیریت اعمال شده تا عملیات نوسازی و تعمیرات اساسی دستگاه های حفاری از شتاب بیشتری برخوردار شود. از طرفی تغییرات در ساختار کالارسانی، تامین کالای با کیفیت و بررسی منابع جدید در دست بررسی و اقدام است.

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۱۰ آذر ۱۳۹۲ساعت: ۱۰:۱۱۶۰۸ بازدید