سال مهار تورم و رشد توليد
چهارشنبه ۱۰ خرداد ۱۴۰۲ EN

تامین مالی پروژه های کنگان تسریع می یابد

در یکصد و هفدهمین جلسه شورای مدیران سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس که در سایت پارس ۲ (کنگان) برگزار شد بر تسریع روند تامین مالی پروژه های کنگان تاکید شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، مسعود نصوری مدیر عامل سازمان منطقه ویژه پارس در این جلسه ضمن تاکید بر ماموریت این سازمان در منطقه ویژه پارس گفت: این سازمان به نمایندگی از شرکت ملی نفت ایران و وزارت نفت مسئولیت اعمال مدیریت یکپارچه توسعه اقتصادی مناسبت در منطقه را بر عهده دارد و ضروری است از تمامی ظرفیت ها برای رسیدن به این مهم استفاده شود.

نصوری افزود: توسعه زیر ساخت های منطقه و افزایش برداشت از میدان گازی پارس جنوبی در اولویت برنامه های مقام عالی وزارت نفت قرار دارد که این امر بیش از پیش رسالت و مسوولیت ما را در راستای پشتیبانی پایدار از طرح های تولیدی و توسعه ای منطقه و بهبود شرایط سرمایه گذاری سنگین تر می کند.
وی تاکید کرد: منابع مالی پروژه ها با توجه به میزان پیشرفت آنان تامین شده و خوشبختانه با رویکرد جدید وزرات نفت در توجه به مسائل توسعه ای منطقه ویژه پارس محدودیتی در تامین منابع مالی پروژه ها وجود ندارد.
گفتنی است یکصد و هفدهمین جلسه شورای مدیران سازمان منطقه ویژه پارس به مدت دو روز در منطقه پارس دو کنگان برگزار شد که بر اساس این گزارش در روز نخست این جلسه بر رفع موانع پرداخت به موقع پروژه ها ، تعامل و هماهنگی با مدیران پروژه ها مورد تاکید قرار گرفت، همچنین در روز دوم که با حضور جانشین مدیر عامل در امور اجرایی و مدیر منطقه پارس یک برگزار شد مدیران و روسای سایت دو منطقه ویژه پارس به مسائل و دغدغه های کارکنان این منطقه پرداختند که در این زمینه دستوراتی به منظور رضایتمنمدی کارکنان صادر شد.

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۱۱ آبان ۱۳۹۲ساعت: ۰۸:۵۳۴۲۲ بازدید