سال مهار تورم و رشد توليد
چهارشنبه ۱۷ خرداد ۱۴۰۲ EN

کارگروه بررسی چالش های حوزه بهداشت

با دستور وزیر نفت، کارگروه بررسی چالش های حوزه بهداشت و درمان صنعت نفت تشکیل می شود. 
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران به نقل از معاونت توسعه سرمایه انسانی و مدیریت، بیژن زنگنه در نامه ای خطاب به کریم سلحشور؛ معاون توسعه سرمایه انسانی وزارت نفت، دستور تشکیل کارگروهی متشکل از مدیران ارشد صنعت نفت را به منظور بررسی چالش های حوزه بهداشت و درمان صنعت نفت صادر کرد.
این کارگروه موظف است تا ضمن بهره گیری از نتایج مطالعات انجام شده و تجارب گذشته، مسائل حوزه بهداشت و درمان صنعت نفت را بررسی کرده و راهکارهای مناسبی برای بهبود وضعیت و ارائه خدمات با کیفیت مطلوب را در راستای افزایش رضایتمندی ذینفعان (کارکنان صنعت نفت، کارکنان سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت اعم از کادر درمانی و غیر پزشکی، بازنشستگان و خانواده های آنان) ارائه کنند.
وزیر نفت همچنین حوزه ماموریت این کارگروه را درحیطه تمامی امور مربوط به بهداشت و درمان صنعت نفت از جمله نحوه ارتقا و بهبود سطح سلامت و بهداشت کارکنان، بازنشستگان و خانواده های آنها و همچنین توسعه مطلوب خدمت رسانی بهداشتی و درمانی با بهره گیری از بهترین روش ها در تمام مناطق عملیاتی صنعت نفت عنوان کرده است.
بهره گیری از پیشرفته ترین سیستم ها و روش های تجربه شده و موفق در ارائه خدمات مورد نظر، نحوه استفاده از خدمات بهداشتی و درمانی خارج از سیستم نفت، بررسی ساختار و ترکیب مناسب مدیریتی برای رسیدن به اهداف یاد شده و همچنین چابک سازی سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت از دیگر مواردی است که قلمرو فعالیت این کارگروه را در بر می گیرد.
بر اساس این گزارش،‌ نتایج حاصل از بررسی این کارگروه در شورای معاونان وزارت نفت که با حضور وزیر نفت تشکیل می شود، ارائه شده و تصمیم گیری نهایی در زمینه اتخاذ راهکارهای مناسب برای بهبود خدمت رسانی در حوزه بهداشت و درمان صنعت نفت انجام می شود.

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۶ آبان ۱۳۹۲ساعت: ۱۵:۰۶۳۹۷ بازدید