سال مهار تورم و رشد توليد
جمعه ۱۹ خرداد ۱۴۰۲ EN

تاکید مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران

مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران بر ضرورت اصلاح و سالم سازی فرایندها، توجه به عامل زمان و شفافیت در امور به عنوان سه رکن اساسی در راستای پیشبرد بهتر اهداف صنعت نفت تاکید کرد. 

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، رکن الدین جوادی صبح امروز (سه شنبه؛ ۳۰ مهرماه) در مراسم تودیع و معارفه مدیران عامل قدیم و جدید شرکت نفت فلات قاره ایران، با بیان این مطلب افزود: بسیاری از تاخیرهای پیش آمده در پروژه ها، ناشی از نقص فرآیندهاست که با اصلاح و سالم سازی فرآیندها، این مانع برطرف می شود.

وی شفافیت در امور و سرعت عمل را نیز به عنوان دیگر الزامات در مسیر پیشبرد اهداف صنعت نفت مورد تاکید قرار داد و گفت: هرگونه عدم شفافیت و یا تعلل در امور می تواند راه را برای استفاده سودجویان هموار کند.
جوادی بر لزوم زمانبندی فعالیت ها به منظور اعمال مدیریت بهینه و انجام کار در زمان تعیین شده تاکید و تصریح کرد: با رعایت این الزامات، تولید، توسعه و تعمیر و نگهداری با سرعت بیشتری انجام می شود.

اختیارات شرکت های تابعه افزایش می یابد
مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران در ادامه، افزایش اختیارات شرکت های تابعه نفت را نیز ضروری خواند و گفت: افزایش اختیارات، شرکت ها را در قبال تصمیمات سازمانی خود پاسخگو می کند.
به گفته جوادی، با افزایش اختیارات، شرکت های تابعه می توانند با بهره مندی از تفکر و تجربه هیئت مدیره و بدنه کارشناسی خود به تصمیم گیری بپردازند و سپس در قبال تصمیمات اخذ شده، پاسخگو باشند.
وی بر اهمیت استفاده کارفرما از نظرات مجریان پروژه ها تاکید کرد و گفت: در بسیاری از مواقع، توان اجرایی و کارشناسی مجریان پروژه ها می تواند به تصمیم گیری بهتر کارفرما کمک کند و این امر نباید مورد غفلت واقع شود.
جوادی در پایان، سعید حافظی؛ مدیرعامل جدید شرکت نفت فلات قاره ایران را از مدیران باتجربه و پرانرژی صنعت نفت خواند و ضمن تقدیر از تلاش های محمود زیرکچیان زاده؛ مدیرعامل سابق شرکت نفت فلات قاره، برای حافظی در سمت جدید آرزوی موفقیت کرد.
بر اساس این گزارش، مراسم تودیع محمود زیرکچیان زاده؛ مدیرعامل سابق شرکت نفت فلات قاره ایران و معارفه سعید حافظی؛ مدیرعامل جدید این شرکت، صبح امروز (۳۱ مهرماه) با حضور مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران برگزار شد.

گفتنی است، تا پیش از انتصاب مدیرعامل جدید شرکت نفت فلات قاره ایران، محمدباقر سلیمانی، سرپرستی این شرکت را برعهده داشت.

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۱ آبان ۱۳۹۲ساعت: ۱۰:۳۴۴۴۵ بازدید