سال توليد، دانش بنيان و اشتغال آفرين
پنج شنبه ۱۳ بهمن ۱۴۰۱ EN

مراسم تودیع و معارفه مدیران عامل قدیم و جدید

با حضور مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران، مراسم تودیع و معارفه مدیران عامل قدیم و جدید شرکت نفت فلات قاره ایران برگزار شد. 
به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، مراسم تودیع محمود زیرکچیان زاده؛ مدیرعامل سابق شرکت نفت فلات قاره ایران و معارفه سعید حافظی؛ مدیرعامل جدید این شرکت صبح امروز (سه شنبه؛ ۳۰ مهرماه) برگزار شد.
بر اساس این گزارش، مدیرعامل شرکت نفت فلات قاره ایران در این مراسم با اشاره به سختی های کار در دریا، اهمیت فعالیت های این شرکت را مورد اشاره قرار داد و گفت: باید تمام تلاش خود را به کار گیریم تا فاصله بین پتانسیل تولید و میزان تولید به حداقل ممکن کاهش یابد.
وی گفت: شرکت نفت فلات قاره ایران، بیشترین میادین مشترک کشور را در اختیار دارد و از این رو هیچگونه تاخیری در پروژه ها جایز نیست.
حافظی با اشاره به اهمیت انجام امور در زمان تعیین شده، اصلاح فرآیندها و به روزآوری آنها را به عنوان ضرورتی اجتناب ناپذیر مورد تاکید قرار داد.

تقدیر از هشت سال تلاش مهندس زیرکچیان زاده در شرکت نفت فلات قاره
مدیرعامل شرکت نفت فلات قاره ایران با بیان اینکه مهم ترین رسالت وی در این شرکت، حفظ منزلت کارکنان است، ادامه داد: به طور یقین برای حرکت در مسیر دستیابی به اهداف نفت فلات قاره، از رهنمودهای مهندس زیرکچیان زاده استفاده خواهم کرد.
حافظی با اشاره به سابقه درخشان زیرکچیان زاده در صنعت نفت و با تقدیر از هشت سال تلاش صادقانه وی در شرکت نفت فلات قاره، تصریح کرد: وی به عنوان کارفرما، همواره هدایتگر خوبی برای پیمانکار بود.
محمود زیرکچیان زاده نیز در این مراسم، از کارکنان نفت فلات قاره و به خصوص خانواده های آنان به دلیل همراهی و تلاش در مسیر دستیابی به اهداف شرکت نفت فلات قاره ایران تقدیر کرد.
وی با اشاره به فشار تحریم ها بر فعالیت های صنعت نفت به ویژه طی چند سال اخیر، گفت: تحقق اهداف به رغم موانع و سختی های پیش رو، تنها با همت مدیران و کارکنان تلاشگر شرکت نفت فلات قاره ایران میسر شد.
زیرکچیان زاده با اشاره به انجام فعالیت های لرزه نگاری وسیع، توسعه ساختارهای بین المللی، مطرح ساختن مباحث جدیدی مانند هاب صادراتی یا تولید برق از گاز و مواردی از این دست، خاطرنشان کرد: چهره شرکت نفت فلات قاره ایران در هشت سال گذشته، بسیار متحول شد و با برنامه ریزی های صورت گرفته، این شرکت به موفقیت های بیشتری در پایان برنامه های پنجم و ششم توسعه نیز دست خواهد یافت.
محمدعلی عمادی؛ مدیر پژوهش و فناوری شرکت ملی نفت ایران نیز در پایان این مراسم، جایگاه استراتژیک شرکت نفت فلات قاره ایران را با توجه به مباحث ازدیاد برداشت و میادین مشترک، مورد اشاره قرار داد و گفت: امیدواریم سنگ بناهای خوبی که در زمان مهندس زیرکچیان زاده پایه گذاری شده است، همچنان ادامه یابد.

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۱ آبان ۱۳۹۲ساعت: ۱۰:۳۴۷۵۰ بازدید