سال توليد، دانش بنيان و اشتغال آفرين
پنج شنبه ۱۰ آذر ۱۴۰۱ EN

قمصری، مدیر اموربین الملل شرکت ملی نفت ایران شد

مدیر عامل شرکت ملی نفت ایران طی حکمی، سید محسن قمصری را به سمت مدیر اموربین الملل شرکت ملی نفت ایران منصوب کرد. 
به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، در حکم انتصاب احمد قلعه بانی، تخصص و تجارب ارزنده سید محسن قمصری به عنوان دلیل این انتصاب آورده شده است.
معاون مزیر نفت در ادامه این حکم، تعامل با شرکت های ملی و بین الملل موثر در بازار نفت، تعامل موثر با مدیران ستادی و مدیران عامل ستادی و مدیران عامل شرکت های تابعه و استفاده از نیروهای مجرب و متخصص در انجام مذاکرات بین المللی را در حیطه وظایف آتی قمصری، به عنوان مدیرجدید امور بین الملل شرکت ملی نفت ایران عنوان کرده است.
مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران همچنین، بر ارائه برنامه و استراتژی مشخص و مدون در خصوص نقش شرکت ملی نفت ایران در بازارهای بین المللی و ارائه شیوه های جدید در خصوص صادرات هرچه بیشتر نفت خام و فرآورده های نفتی تاکید کرده است.
مدیر عامل شرکت ملی نفت ایران همچنین در حکمی جداگانه خطاب به سید محمد علی خطیبی طباطبائی؛ مدیر اموربین الملل سابق این شرکت چنین آورده است:
“با عنایت به درخواست بازنشستگی جنابعالی، توسط این حکم از زحمات و خدمات ارزنده شما در طول مدت مدیریت امور بین الملل تقدیر و تشکر نموده و از در گاه خداوند متعال موفقیت روز افزون شما را در کلیه مراحل زندگی آرزومندم.”

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *