سال توليد، دانش بنيان و اشتغال آفرين
شنبه ۱۲ آذر ۱۴۰۱ EN

برگزاری نخستین دوره آموزشی تنیس خاکی

رئیس هیأت تنیس و اسکواش شرکت ملی نفت ایران از برگزاری کلاس های آموزشی تنیس خاکی در سطح بین المللی و با رعایت استانداردهای لازم در دو رده سنی زیر و بالای ۱۶ سال خبر داد و گفت: این کلاس ها برای نخستین بار در سطح تخصصی در شرکت ملی نفت ایران برگزار می شود.
کامیار کیمیایی در گفت و گو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران با اعلام این خبر افزود: دوره آموزشی تنیس خاکی به صورت سه ماهه برنامه ریزی شده است که در هر کلاس بین ۶ تا ۸ نوآموز تنیس حضور دارند.
وی افزود: مربیان در نظر گرفته شده برای دوره آموزشی تنیس از بهترین مربیان در سطح ایران و آسیا هستند که بالاترین درجه مربیگری  ITF را دارند.
کیمیایی از نظارت مستقیم بر روند آموزش و پیشرفت کار نوآموزان تنیس خبر داد و گفت: در نهایت از میان آموزش دیدگان بهترین نفرات برای تیم تنیس خاکی باشگاه نفت انتخاب می شوند.
وی یادآور شد: مساباقت تنیس جام پورنجاتی به ما اثبات کرد که توان و پتانسیل بالایی در مجموعه نفت وجود دارد، از این رو در صدد برآمدیم تا تیم تنیس نفت را برای حضور در مسابقات لیگ آماده کنیم.
کیمیایی ضمن قدردانی از حمایت های مسولان اداره کل ورزش نفت و همچنین امور ورزش و تربیت بدنی شرکت ملی نفت ایران، گفت: هم اکنون با فدراسیون تنیس تعامل خوبی برقرار کرده ایم، حتی روسای فدراسیون از بازی فینال تنیس جام مرحوم پورنجاتی که ماه گذشته برگزار شد، دیدن کردند.
وی در مورد زمان به ثمر نشستن استعدادهای جوانان اظهار کرد: رشد و پیشرفت هر بازیکنی با بازیکن دیگر متفاوت است؛ اما معمولا شناسایی استعدادهای برتر ۴ تا ۶ سال زمان می برد، از این رو باید سرمایه گذاری خوبی را بر روی فرزندان کارکنان نفت انجام دهیم.
وی تصریح کرد: هم اکنون سه زمین تنیس خاکی مناسب برای فعالیت فرزندان و کارکنان شرکتی موجود است.
کیمیایی که ریاست باشگاه شهید زرگررا هم عهده دار است در مورد مجموعه فعالیت های این باشگاه گفت: این باشگاه ورزشی روزانه ۴۰۰ مراجعه کننده در رشته های ورزشی مختلف دارد، رشته های بدنسازی، کاراته، والیبال، آبدرمانی (هیدروتراپی) و بسکتبال از جمله رشته های ورزشی است که به صورت آموزشی و همگانی در این ورزشگاه دنبال می شود.
گفتنی است، کامیار کیمیایی خود از تنیسورهای موفقی است که مقام های قهرمانی کشوری و تیم ملی را در کارنامه خود دارد.

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *