سال توليد، دانش بنيان و اشتغال آفرين
شنبه ۱۲ آذر ۱۴۰۱ EN

گردهمایی مدیران تولید شرکت های تابعه نفت

مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران، برگزاری گردهمایی مدیران تولید شرکت های تابعه این شرکت را فرصت مناسبی برای انتقال تجربیات و بهره مندی بیشتر از ظرفیت های این صنعت زیربنایی عنوان کرد. 
احمد قلعه بانی درحاشیه برگزاری سومین گردهمایی مدیران عامل، تولید و فنی شرکت های تابعه ی شرکت ملی نفت ایران در گفت و گو با خبرنگارNIOC  اظهار داشت: این گردهمایی مهم ترین جلسه عملیاتی در سطح شرکت ملی نفت ایران است که به انتقال تجربیات شرکت ها در سطوح مختلف -از اکتشاف تا تولید- می انجامد.
وی تصریح کرد: این جلسه فرصت مناسبی را برای بهره مندی بیشتر شرکت ها از ظرفیت های منابع انسانی، ساخت داخل و تعامل تجربیات فراهم می کند.
قلعه بانی خاطر نشان کرد: با توجه به اینکه برگزاری این جلسه پرهیز از موازی کاری ها را نیز به دنبال خواهد داشت، از اینرو صرفه جویی قابل توجهی را درهزینه های شرکت های تابعه ایجاد می کند.
گفتنی است، سومین گردهمایی مدیران عامل، تولید و فنی شرکت های تابعه شرکت ملی نفت ایران از صبح امروز( سه شنبه؛ ۱۲تیر ماه) به میزبانی شرکت نفت مناطق مرکزی ایران در سالن همایش های زائر سرای صنعت نفت در مشهد مقدس آغاز به کار کرد و تا بعد از ظهر امروز نیز ادامه خواهد داشت.

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *