سال مهار تورم و رشد توليد
چهارشنبه ۱۷ خرداد ۱۴۰۲ EN

گوی های شناور ، تابستان امسال آماده به آب انداختن

مدیرعامل شرکت پایانه های نفتی ایران از تعمیر گوی های شناور در جزیره خارگ برای نخستین بار از سوی متخصصان شرکت پایانه های نفتی خبر دادو گفت: گوی های شناور تابستان امسال آماده به آب انداختن هستند.
پیروز موسوی در گفت و گو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران افزود: تعمیرات اساسی خطوط لوله و ورودی ها و همچنین خطوط لوله اسکله شرقی و غربی هم برای نخستین بار بعد از ۵۰ سال و با استفاده حداکثری از توان داخلی شرکت پایانه های نفتی در حال انجام است و هم اکنون پروژه تعمیرات خط لوله اسکله شرقی به پیشرفت بیش از ۵۰ درصدی رسیده است.

وی توضیح داد: تعمیرات خطوط لوله جریانی و سیستم بازرسی ROV و آب شستگی که مربوط به خطوط لوله زیر دریاست نیز هم اکنون در حال انجام است.
بر اساس این گزارش، شرکت پایانه های نفتی ایران به عنوان یکی از شرکت های صد درصد دولتی و تابعه شرکت ملی نفت ایران، مسئولیت بهبود همه جانبه و افزایش ظرفیت ذخیره سازی و ارتقای توان کیفی و کمی بارگیری و صادرات مواد نفتی کشور را بر عهده دارد.
این شرکت با در اختیار داشتن تاسیسات صنعتی و به کارگیری نیروی انسانی متخصص خود، مسئولیت مدیریت و راهبری عملیات اجرایی پهلودهی و جداسازی نفتکش ها، دریافت، ذخیره سازی، اندازه گیری و صدور بخش قابل ملاحظه ای از نفت خام کشور را به انجام می رساند.

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *