سال مهار تورم و رشد توليد
شنبه ۱۳ خرداد ۱۴۰۲ EN

شرکت نفت، مسکن موقت زلزله زدگان استان بوشهر

شرکت ملی نفت ایران با هدف کمک به زلزله زدگان استان بوشهر و با تخصیص ۹۰ میلیارد ریال اعتبار، هزار دستگاه کانکس مجهز به کولر را در استان بوشهر مستقر می کند.

محمد رضا منشور؛ سرپرست طرح کمک به عمران مناطق نفت خیز در گفت و گو با خبرنگار nioc با اعلام این خبر گفت: شرکت ملی نفت ایران تاکنون ۲۱۰ دستگاه کانکس مجهز به کولر را با اعتباری بالغ بر ۱۸ میلیارد ریال و از طریق طرح کمک به عمران مناطق نفت خیز در مناطق زلزله زده استان بوشهر مستقر کرده است.وی ادامه داد: انجام این طرح با همکاری و هماهنگی استانداری بوشهر، کمیته امداد خمینی(ره) و اداره کل بهزیستی بوشهر صورت گرفته است.

سرپرست طرح کمک به عمران مناطق نفت خیز تاکید کرد: مابقی کانکس ها نیز به صورت مستدام در حال ارسال و استقرار هستند و به زودی همه کانکس های در نظر گرفته شده در بوشهر مستقر می شوند.
منشور با بیان اینکه خرید ۱۰۰۰ دستگاه کانکس برای کمک به مردم زلزله زده استان بوشهر، در هزار و هشتصد و سی امین جلسه هیئت مدیره شرکت ملی نفت ایران مصوب شده است، افزود: این جلسه اواسط خردادماه سال جاری برگزار و مقرر شد که از طریق طرح کمک به عمران مناطق نفت خیز، این مصوبه اجرایی شود.

وی خاطر نشان کرد: تصویب طرح تامین اعتبار و خرید ۱۰۰۰ دستگاه کانکس برای کمک به مردم زلزله زده استان بوشهر پیرو مصوبه اخیر هیئت وزیران است که اردیبهشت ماه امسال نهایی شد.

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۲۸ خرداد ۱۳۹۲ساعت: ۱۵:۰۳۴۰۵ بازدید