سال توليد، دانش بنيان و اشتغال آفرين
شنبه ۹ مهر ۱۴۰۱ EN
با حکم مدیرعامل شرکت مهندسی و توسعه نفت:

مسئول کانون تفکر جوانان منصوب شد

مهندس نادر قربانی طی حکمی اسماعیل غلامپور آهنگر را به عنوان “مسئول کانون تفکر جوانان” منصوب کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت مهندسی و توسعه نفت، در متن حکم مدیرعامل این شرکت خطاب به مهندس اسماعیل غلامپور آهنگر آمده است:

نظر به توانمندی و تخصص جنابعالی به موجب این حکم به عنوان “مسئول کانون تفکر جوانان” در شرکت مهندسی  و توسعه نفت منصوب می شوید.

امید است با توکل به خداوند متعال در انجام وظایف محوله زیر موفق باشید:

  • بستر سازی جهت حضور کارآمد و مؤثر متخصصان جوان در فرآیندهای کاری صنعت نفت و استفاده از تجربیات خبرگان و پیشکسوتان داخل و خارج شرکت.
  • تزریق اندیشه های نو و نظرات کارشناسی به سیستم مدیریتی.
  • افزایش انگیزه و ارتقاء مهارت های کارگروهی جوانان متخصص به منظور ایـده پردازی و تصمیم سازی و ارائه راه حل های خلاقانه برای مسائل و چالش های موجود.

گفتنی است: اسماعیل غلامپور آهنگر، کارشناس ارشد مطالعات مخازن در واحد مهندسی نفت شرکت متن و دارای مـدرک کارشناسی ارشـد مهندسی نفت است که مدت ۱۱ سال در این شرکت مشغول به خـدمت می باشد.

لازم به ذکر است: هدف از ایجاد این کانون تهیه نسخه پشتیبان از مدیران آینده صنعت نفت است به این صورت که از فکر و ایده جوانان (مدیران آینده) در کارهای تخصصی استفاده خواهد شد و عمده تمرکز آن بر جوانان داخل وزارت نفت مخصوصاً جوانان شرکت متن می باشد و از آنجائی که اکثر مهندسان شرکت متن نخبه های علمی هستند، کانون این امکان را می دهد آنها ایده های بالقوه خود را  به بالفعل تبدیل کنند.

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۲ساعت: ۱۱:۱۵۸۳۳ بازدید