سال توليد، دانش بنيان و اشتغال آفرين
یکشنبه ۶ فروردین ۱۴۰۲ EN
بنوي،ريئس روابط عمومي شركت متن:

نمایشگاه عکس متن؛ فرصتی برای معرفی توانمندی های صنعت نفت کشور

شرکت مهندسی و توسعه نفت در راستای ارتقای سطح آگاهی عموم مردم نسبت به قابلیت ها و توانمندی های صنعت نفت کشور، نمایشگاه عکسی را در گذر فرهنگسرای مترو واقع در ایستگاه شهید بهشتی برگزار کرده است.

ایوب بنوی؛ رییس روابط عمومی شرکت مهندسی و توسعه نفت در گفت و گو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، با بیان این مطلب افزود: شرکت مهندسی و توسعه نفت مصمم است تا با بهره گیری از روش های مختلف، فرصت مغتنمی برای آشنایی هر چه بیشتر عموم مردم با دستاوردهای صنعت نفت کشور فراهم سازد.

وی تصریح کرد: یکصدوسومین سالروز تولید نفت در ایران (پنجم خرداد ماه)، فرصتی بود تا از طریق برگزاری نمایشگاه عکس در ایستگاه متروی شهید بهشتی تهران، گامی مؤثر به منظور آشنایی مردم با شرکت مهندسی و توسعه نفت به عنوان عضوی از شرکت ملی نفت ایران برداشته شود.

به گفته بنوی، مقدمات این امر طی مذاکراتی با مسئولان فرهنگسرای مترو مهیا شد و بخش نگاه گذر فرهنگسرای مترو در ایستگاه شهید بهشتی به طور رایگان برای برگزاری نمایشگاه عکس در اختیار شرکت مهندسی و توسعه نفت قرار گرفت.

رییس روابط عمومی شرکت مهندسی و توسعه نفت با اشاره به حدود ۱۹ طرح نفتی که هم اکنون از سوی شرکت متن دنبال می شود، از نمایش پروژه های در دست اقدام و به اتمام رسیده این شرکت در قالب عکس، خبر داد و گفت: عکس هایی از تاسیسات مستقر در میادین نفتی سروش و نوروز، طرح آماک، میدان دارخوین و دیگر طرح های در دست انجام شرکت متن در این نمایشگاه عکس به نمایش گذاشته شده است.

بنوی، نمایش تاسیسات مسجد سلیمان را نیز در نمایشگاه عکس متن، بسیار حائز اهمیت خواند و گفت: به همت شرکت مهندسی و توسعه نفت، افزایش تولید از این میدان نفتی در دستور کار قرار گرفته است و از این رو نمایش تاسیسات این میدان در قالب عکس برای شرکت متن بسیار ارزشمند است.

وی با بیان اینکه این نمایشگاه از روز پنجم خرداد ماه؛ همزمان با سالروز پیدایش نفت در ایران آغاز به کار کرده و همچنان نیز برپاست، خاطرنشان کرد: نمایش دستاوردهای یکی از شرکت های زیرمجموعه شرکت ملی نفت ایران به عنوان بخشی از دستاوردهای دولت خدمتگزار، امری ضروری است و تردد حدود ۵۰ هزار نفر در روز در ایستگاه شهید بهشتی مترو تهران، از این لحاظ موقعیت خوبی را فراهم کرده است.

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۱۱ خرداد ۱۳۹۰ساعت: ۱۱:۳۵۱,۰۰۶ بازدید