سال مهار تورم و رشد توليد
شنبه ۱۳ خرداد ۱۴۰۲ EN

اقتدار صنعت نفت ایران در هجدهمین نمایشگاه

حضور پرشور شرکت های داخلی و خارجی در هجدهمین نمایشگاه نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی، بار دیگر قدرت ایران برای مقابله با تحریم ها را به نمایش گذاشت. حضوری که نشان از تمایل وصف ناپذیر خارجی ها برای سرمایه گذاری در صنعت نفت و گاز ایران داشت؛ به طوری که به گفته بسیاری از شرکت های خارجی حاضر در نمایشگاه هجدهم صنعت نفت، سرمایه گذاری در صنعت نفت ایران یکی از مطمئن ترین راه های تضمین بازده سرمایه و کسب اعتبار برای حضور در پروژه های بزرگ فراملی در حوزه صنعت نفت و گاز است. گروه بین الملل پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، با نگاهی به هجدهمین نمایشگاه نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی سعی کرده است تا نقاط قوت و ضعف حضور این شرکت ها را در خلال برگزاری هجدهمین نمایشگاه صنعت نفت مورد بررسی قرار دهد.
تلاش چینی ها  برای حضور در صنعت نفت ایران
حسن محمدی مقدم، مدیر عامل شرکت چینی ZPEC در ایران، با بی اثر خواندن تحریم ها نسبت به همکاری روز افزون این شرکت با پیمانکاران ایرانی صنعت نفت ابراز امیدواری کرد.
وی در حاشیه هجدهمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی ایران با اشاره به حضور پررنگ شرکت های خارجی ارائه کننده تجهیزات و خدمات در حوزه صنعت نفت اعلام کرد: شرکت چینی ZPEC به عنوان سازنده دکل های حفاری و ارائه دهنده انواع تجهیزات و خدمات حفاری از سال ۲۰۰۸ در ایران در حال فعالیت است.

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۷ اردیبهشت ۱۳۹۲ساعت: ۰۹:۲۰۴۲۹ بازدید