سال مهار تورم و رشد توليد
جمعه ۱۹ خرداد ۱۴۰۲ EN

تحقق “حماسه سیاسی ،حماسه اقتصادی”

شانا_ گروه نفت : رییس اتحادیه صادرکنندگان فرآورده های نفت،گاز و پتروشیمی تحقق شعار سالجاری “حماسه سیاسی ،حماسه اقتصادی” را به ویژه در صنعت نفت نیازمند یک همت همگانی دانست.

“حسن خسرو جردی ” که در حاشیه هجدهمین نمایشگاه بین المللی نفت،گاز،پالایش و پتروشیمی با خبرنگار شانا گفت وگو کرد،  با اشاره به نامگذاری سالجاری از سوی مقام معظم رهبری به عنوان سال “حماسه سیاسی ،حماسه اقتصادی” ،  گفت: با توجه به شرایط موجود و درنظر گرفتن این مساله که دشمنان ، صنعت نفت کشور را بیش از هر صنعت دیگری هدف قرار داده اند ، عبور از  این مشکلات و موانع نیازمند یک حماسه است.

وی افزود: پدیداوردن  حماسه در اقتصاد ، علاوه بر مرتفع کردن مشکلات ، موجبات اطمینان خاطر مردم را فراهم کرده و می تواند سبب هدایت سرمایه های سرگردان مردم به این حوزه شود.

رییس اتحادیه صادرکنندگان فرآورده ه های نفت،گاز و پتروشیمی با بیان اینکه ایجاد یک وحدت نظر و داشتن یک نگاه حماسه ای به اقتصاد می تواند کمک شایانی به رفع محدودیت های موجود کند،  گفت: این انجمن در کنار سایر بخش های خصوصی فعال درحوزه نفت به منظور تحقق این شعار می کوشد تا از حداکثر ظرفیت های موجود به منظور پیشرفت بخش خصوصی استفاده کند.
وی با تاکید براینکه  خوشبختانه تحریم ها و محدودیت های حاصل از آن نتوانست حرکت های مثبت در صنعت پتروشیمی را دچار مشکل کند، افزود: تحریمها تنها یک روش ساده و رسمی نقل وانتقال پول به وسیله بانک ها را از ما گرفته است ،اما ما توانسته ایم دهها روش دیگر را جایگزین این مساله کنیم .

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۲ اردیبهشت ۱۳۹۲ساعت: ۱۵:۴۴۳۴۵ بازدید