سال مهار تورم و رشد توليد
شنبه ۱۳ خرداد ۱۴۰۲ EN

هجدهمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی آغاز به کار می کند

    هجدهمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی روزچهارشنبه ٢٨ فروردین با حضور محمدرضا رحیمی، معاون اول ریاست جمهوری، آغاز به کار می کند.

برگزاری هجدهمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی به عنوان بزرگ ترین نمایشگاه حوزه صنعت نفت خاورمیانه، به مدت چهار روز در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران و با حضور صدها شرکت بین المللی و مشارکت فعال پیمانکاران، مشاوران، متخصصان و تولیدکنندگان توانمند داخلی، به عنوان یک فرصت مطلوب، می تواند با ترسیم تصویری روشن از ظرفیت های صنعت نفت، شکست و ناکارآمدی پروژه تحریم استکبار جهانی را بیش از پیش نمایان کند.

روز نخست نمایشگاه هجدهم با عنوان «تولید ملی و شکست تحریم ها (توسعه صنایع بالادستی)»، روز دوم با عنوان «امنیت انرژی، امنیت اقتصادی»، روز سوم با عنوان «خودکفایی و خودباوری در صنعت نفت ایران (صدور دانش فنی و ساخت داخل)» و روز چهارم نمایشگاه با عنوان «تنوع بخشی سبد درآمدی کشور (تولید و صادرات فرآورده های نفتی و پتروشیمی)» نام گذاری شده است.

گفتنی است: بیش از هزار شرکت ایرانی و خارجی در فضایی به گستردگی ۴٢ هزار مترمربع (فضای مفید) و ٨٨ هزار مترمربع (فضای باز) در این نمایشگاه حضور دارند و غرفه شرکت مهندسی و توسعه نفت در سالن شماره ۱۴ شرکت ملی نفت ایران می باشد.

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۲۷ فروردین ۱۳۹۲ساعت: ۱۵:۵۷۷۰۶ بازدید