سال مهار تورم و رشد توليد
دوشنبه ۱۵ خرداد ۱۴۰۲ EN

کمک رسانی به مناطق زلزله زده استان بوشهر

مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران با پیگیری شیوه خدمات رسانی به مناطق زلزله زده استان بوشهر از سوی شرکت های نفتی مستقر در منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس، توجه جدی و عزم همگانی برای تسریع در انجام عملیات امداد، نجات و خاکبرداری از مناطق زلزله زده استان را خواستارشد.
به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، احمد قلعه بانی در تماس تلفنی با مدیرعامل سازمان منطقه ویژه پارس، ضمن تقدیر از خدمات و تلاش های صورت گرفته در کمیته بحران منطقه ویژه پارس، به منظور تسریع در روند انجام فعالیت ها، برخی دستورات لازم را صادر کرد.
معاون وزیرنفت با بیان اینکه حضور و خدمات رسانی صنعتگران نفت در استان بوشهر در کنار دیگر مردم، تاثیر زیادی در اجرای سریعتر عملیات امداد دارد، گفت: همکاران ما در حوزه پارس جنوبی، ضمن پاسداشت و صیانت از منابع ملی و تلاش جهت حضور پررنگ در میادین کار و تلاش، همواره خود را در قبال محیط پیرامونی مسئول دانسته و در تمامی شرایط در کنار مردم خواهند بود.
مدیرعامل سازمان منطقه ویژه پارس نیز در این تماس تلفنی به ارائه گزارشی از عملکرد مجموعه های مختلف صنعت نفت در استان بوشهر در حادثه زلزله اخیر شهرستان دشتی استان بوشهر پرداخت و گفت: از اولین ساعات وقوع این حادثه در استان بوشهر تمام امکانات شرکت های مستقر در منطقه ویژه پارس بسیج شده اند و همراه و همگام با دستگاه های اجرایی استان بوشهر در عملیات های امداد و نجات و آواربرداری حضوری پررنگ داشته اند.
رئیس کمیته بحران منطقه ویژه پارس افزود: هم اکنون نیز روستای درویشی (یکی از روستاهای زلزله زده) توسط مجموعه نفت مستقر در منطقه ویژه پارس و دستگاه های اجرایی شهرستان عسلویه در حال خاکبرداری است که امید می رود در مدت زمان کوتاهی عملیات خاکبرداری و آواربرداری این روستا به پایان برسد.

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۲۶ فروردین ۱۳۹۲ساعت: ۰۸:۳۰۴۰۸ بازدید