سال مهار تورم و رشد توليد
شنبه ۱۳ خرداد ۱۴۰۲ EN

تحقق کامل برنامه تولید تکلیفی شرکت زاگرس جنوبی

مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی از تحقق کامل تولید تکلیفی این شرکت در سال گذشته خبر داد. 
احمد سراجی در گفت و گو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، با بیان این مطلب افزود: در سال جاری نیز برنامه ریزی های لازم انجام شده تا عملیات تولید امسال هم مطابق برنامه های تکلیفی صورت گیرد.
وی با بیان اینکه طی سال های آینده، چهار ایستگاه تقویت فشار گاز در مناطق عملیاتی تحت پوشش این شرکت احداث می شود، تصریح کرد: هم اکنون کار طراحی ایستگاه تقویت فشار گاز وراوی انجام شده و این طرح از پیشرفت خوبی برخوردار است.
براساس این گزارش، پیشتر نیز احمد سراجی؛ مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی در گفت و گو با خبرنگار NIOC، با بیان اینکه احداث و راه اندازی چهار ایستگاه تقویت فشار گاز وراوی، کنگان، هما و شانول در برنامه پنجم توسعه محقق می شود، گفته بود: طی سال های آینده، حفاری چاه های جدید پاسخگوی افت فشار مخازن نخواهد بود و از این رو، راه اندازی ایستگاه های تقویت فشار گاز ضرورت دارد.
 گفتنی است شرکت بهره برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی یکی از سه شرکت زیرمجموعه شرکت نفت مناطق مرکزی ایران است و مناطق عملیاتی این شرکت شامل مناطق نار و کنگان، آغار و دالان، سرخون و گشوی جنوبی و منطقه پارسیان در سه استان فارس، بوشهر و کهگیلویه و بویراحمد گسترده شده اند.

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۲۶ فروردین ۱۳۹۲ساعت: ۰۸:۲۸۳۴۰ بازدید