سال توليد، دانش بنيان و اشتغال آفرين
شنبه ۸ بهمن ۱۴۰۱ EN
با حضور جمعی از مسئولین سازمان بسیج مهندسین استان تهران:

بازدید از پیشرفت پروژه طرح توسعه میدان نفتی یادآوران

    به گزارش روابط عمومی شرکت مهندسی و توسعه نفت جمعی از مسئولین سازمان بسیج مهندسین استان تهران روز پنج شنبه مورخ ۱۳۹۱/۱۲/۱۰ از طرح توسعه میدان نفتی یادآوران واقع در جنوب غربی اهواز که از پروژه های در دست اجرای شرکت متن می باشد بازدید نمودند.

بنا بر این گزارش در این بازدید که با هماهنگی روابط عمومی شرکت مهندسی و توسعه نفت صورت پذیرفت با ورود گروه بازدید کننده به دفتر مرکزی طرح یادآوران در منطقه عملیاتی این میدان نفتی ابتدا طی جلسه ای با حضور جمعی از مدیران شرکت متن و مسئولان اجرایی پروژه یادآوران در خصوص مسائل مهم ایمنی در تاسیسات نفتی، اطلاعات کلی در خصوص میادین نفتی غرب کارون و بخش های مختلف توسعه میدان برای بازدیدکنندگان توضیح داده شد.

در ادامه نیز بازدید کنندگان از بخش های مختلف توسعه میدان نفتی یادآوران اعم از محل ساخت تاسیسات فراورش(CTEP)، یک دکل در حال حفاری، خط لوله انتقال نفت و تاسیسات تولید زودهنگام بازدید کردند که در هر بخش مسئولین مربوطه توضیحاتی در خصوص فعالیت های اجرایی صورت گرفته برای بازدیدکنندگان سازمان بسیج مهندسین ارائه نمودند.

مسئولین سازمان بسیج مهندسین استان تهران نیز ضمن تقدیر از مجموعه مدیران شرکت مهندسی و توسعه نفت به منظور انجام هماهنگی های لازم در خصوص این بازدید هدف از این بازدید را آشنایی متخصصین جوان و متعهد این سازمان با فعالیت های اجرایی در بخش های مختلف توسعه یک میدان نفتی عنوان کردند.

لازم به ذکر است در حاشیه این بازدید مدیران شرکت مهندسی و توسعه نفت و مسئولان سازمان بسیج مهندسین استان تهران با حضور در یادمان های شهدای عملیات رمضان و یادمان شهدای طلایه با آرمان های شهدای هشت سال دفاع مقدس تجدید پیمان نمودند.

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۱۳ اسفند ۱۳۹۱ساعت: ۱۲:۱۱۸۱۶ بازدید