سال توليد، دانش بنيان و اشتغال آفرين
پنج شنبه ۱۴ مهر ۱۴۰۱ EN

انقلاب اسلامی در سایه خودکفایی ماندگار شد

   مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران در پیامی، سالروز حماسه آفرینی فجرآفرینان انقلاب اسلامی ایران را به کارکنان غیور صنعت نفت تبریک گفت. 
متن پیام احمد قلعه بانی؛ مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران به شرح ذیل است:

بهمن از راه می رسد و یاد و خاطره پیروزی انقلاب اسلامی ایران را در قلب ها تازه می کند؛ انقلابی که هستی خود را از اسلام ناب محمدی وام گرفته است و از همین روی بر پایه معرفت و انسان شناسی استوار است.
اگرچه بسیاری سعی کرده‌اند این انقلاب را در ردیف سایر انقلاب ها و تحولات معمول دنیا بدانند، اما در عمل نظرات آنان با واقعیت فاصله زیادی دارد؛ چراکه نیروی مولد انقلاب اسلامی ایران، مردمی و اسلامی و بدون هیچ‌گونه مرزبندی طبقاتی و گروهی بود و در سایه سار رهبری یکی از مردان بزرگ تاریخ؛ حضرت امام خمینی (رحمت الله علیه) به سرانجام رسید.
دنیا با چنین انقلابی آشنایی نداشت و از همین روی در نفی آن دست به دامان سیاست هایی شد که هیچ یک نتوانست قطار مقاصد شوم آنان را به سرمنزل مقصود برساند.
طی ۳۴ سالی که که از پیروزی انقلاب اسلامی ایران می گذرد، صنعت نفت ایران به منزله سکاندار اقتصاد کشورمان بیش از هر چیز در معرض این هجمه ها قرار گرفت؛ اما با این وجود صنعتگران و متخصصان کشورمان مردانه در برابر این سودجویی ها مقاومت کردند و حماسه ای نو آفریدند.
صنعت نفت، تا به امروز و با وجود طمع ورزی ها و دسیسه چینی های غرب که همچون همیشه تمامیت استقلال طلبی و ایمان راستینمان را هدف گرفته است، سربلند و استوار ایستاده است و با اتکا به خودکفایی که به حول و قوه الهی در این صنعت ارزشمند نهادینه خواهیم ساخت، به این آتش افروزی ها پاسخی در خور می دهد.
اینجانب، سالروز حماسه آفرینی فجرآفرینان را صمیمانه تبریک گفته و اعتلای صنعت نفت کشورمان را در مسیر دستیابی به اهداف تعریف شده نظام جمهوری اسلامی ایران آرزومندم.
احمد قلعه بانی؛
معاون وزیر و مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران 

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۲۱ بهمن ۱۳۹۱ساعت: ۱۲:۰۸۳۳۵ بازدید