سال توليد، دانش بنيان و اشتغال آفرين
شنبه ۵ آذر ۱۴۰۱ EN

ملی حفاری ایران و توسعه حفاری تدبیر، تفاهمنامه همکاری امضا کردند

تفاهنامه همکاری مشترک به منظور ارائه خدمات آموزشی و سرویس های فنی مهندسی، میان شرکت ملی حفاری ایران و شرکت توسعه حفاری تدبیر امضا شد. 
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، روز گذشته (۱۷ بهمن ماه) و در راستای حمایت از بخش خصوصی، تفاهمنامه همکاری مشترک بین شرکت ملی حفاری ایران و شرکت توسعه حفاری تدبیر به امضا رسید.
بر اساس مفاد این تفاهم نامه، شرکت ملی حفاری ایران، خدمات آموزشی تئوری و عملی مورد نیاز را به کارکنان شرکت حفاری تدبیر ارائه می دهد.
بر اساس این گزارش، در جلسه مشترکی که با حضور مدیران ارشد هر دو شرکت برگزار شد، طرفین بر استفاده از توانمندی مهندسان ایرانی و امکانات و تجهیزات داخلی تاکید کردند.
بر اساس این تفاهنامه، شرکت ملی حفاری ایران به عنوان بزرگترین ارائه دهنده خدمات جنبی حفاری متعهد شد با استفاده از تجهیزات و ماشین آلات پیشرفته و همچنین بهره گیری از کارشناسان مجرب، خدمات فنی، مهندسی (سیمانکاری، لوله گذاری، چاه پیمایی، نمودارگیری، آزمایش و بهره دهی چاه) مورد نیاز شرکت حفاری تدبیر را در طول عملیات حفاری چاه های نفت و گاز با کیفیت مطلوب به این شرکت ارائه دهد.
بر اساس توافق انجام شده، مدیریت نگهداری و تعمیرات ملی حفاری (نت) نیز، تعمیرات ماشین آلات، تجهیزات و دستگاه های حفاری شرکت توسعه تدبیر را تامین می کند.
گفتنی است هم اکنون شرکت ملی حفاری ایران، به بیش از یکصد دستگاه حفاری خشکی و دریایی در اقصی نقاط میهن اسلامی سرویس های خدمات جنبی ارائه می دهد.

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۲۱ بهمن ۱۳۹۱ساعت: ۱۲:۰۷۷۵۷ بازدید