سال توليد، دانش بنيان و اشتغال آفرين
پنج شنبه ۱۴ مهر ۱۴۰۱ EN

معاون امور فنی و مهندسی شرکت ملی حفاری ایران منصوب شد

   با حکم مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران، حمیدرضا خوشایند به عنوان معاون مدیرعامل در امور فنی و مهندسی این شرکت منصوب شد. 
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، طی مراسم ویژه ای که با حضور مدیرعامل و جمعی از مدیران و روسای ادارات شرکت ملی حفاری ایران انجام شد، حمیدرضا خوشایند، به عنوان معاونت مدیرعامل در امور فنی و مهندسی منصوب شد.
حمیدرضا گلپایگانی؛ مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران در این مراسم، به نقش کلیدی مهندسی در پیشبرد برنامه های این شرکت اشاره کرد و افزود: با توجه به گسترش فعالیت ها و لزوم حضور موثر در عرصه های بین المللی و رقابت با شرکت های بزرگ داخلی و خارجی، مهندسی یکی از کانون های مهم توسعه صنعت حفاری است و باید تمامی کارها با نظارت کارشناسان مجرب، مهندسی، برنامه ریزی و به اجرا درآید.
گلپایگانی با اشاره به ساختار سازمانی شرکت ملی حفاری ایران گفت: سعی می کنیم با استفاده از نظرات کارشناسی و مطالعه تجربه متخصصان، به تدریج تغییرات سازمانی را بر اساس ساختار در شرکت پیاده سازی و اجرایی کنیم.
وی با تاکید بر استفاده از شرکت های دانش بنیان و مراکز علمی، تصریح کرد: استفاده از ظرفیت دانشگاه ها و مراکز دانش بنیان می تواند در راستای اهداف شرکت موثر واقع شود و در همین رابطه توانسته ایم با دانش بومی گام های بلندی در زمینه خودکفایی و خوداتکایی برداریم و قطعاً ارتباط بین صنعت و دانشگاه می تواند مسیر پیشرفت و تعالی را سرعت بخشد.
مدیرعامل ملی حفاری به توان فنی و مهندسی شرکت اشاره کرد و گفت: سال ۹۲، سال صدور خدمات فنی و مهندسی به خارج از کشور است و این از اولویت های شرکت ملی حفاری ایران است که باید بخش های مختلف شرکت به ویژه بازاریابی و همکاری های بین المللی برای تحقق این هدف تلاش کنند.
گلپایگانی، افزایش بهره وری و راندمان کار، توجه به زیرساخت ها، توسعه ناوگان فنی و عملیاتی، توجه به نیروی انسانی و کاهش هزینه ها را از مهم ترین برنامه های شرکت برشمرد و بر استفاده از توان سازندگان داخلی و جذب نیروهای متخصص بومی تاکید کرد.
در ادامه این نشست، خوشایند؛ معاون مدیرعامل در امور فنی و مهندسی از همدلی همه مدیران و کارکنان شرکت در پیشبرد اهداف شرکت تقدیر کرد و گفت: امیدوارم با لطف خداوند و همکاری سخت کوشان صنعت حفاری در تمامی بخش ها بتوانیم برنامه های ترسیم شده شرکت را اجرایی و به ثمر رسانیم و این امر جز با تلاش مضاعف و استفاده از نظرات متخصصان میسر نخواهد شد.
به گزارش روابط عمومی شرکت ملی حفاری ایران، حمیدرضا خوشایند در سال ۱۳۶۹ با مدرک تحصیلی مهندسی شیمی صنایع گاز از دانشگاه صنعت نفت به استخدام شرکت ملی حفاری ایران در آمد و در سمت های حفار، سرحفار، رئیس دستگاه حفاری، رئیس عملیات ایمنی، رئیس اداره ایمنی، رئیس اداره عملیات ویژه حفاری، معاون مدیرعملیات حفاری در خشکی ۲، مدیر عملیات حفاری دریا، مدیر عملیات حفاری خشکی ۱، مدیر پروژه حفاری توسعه فاز ۱۴ پارس جنوبی و مدیر امور مهندسی در این شرکت فعالیت کرده است.

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۲۱ بهمن ۱۳۹۱ساعت: ۱۲:۰۵۵۱۷ بازدید