سال توليد، دانش بنيان و اشتغال آفرين
شنبه ۵ آذر ۱۴۰۱ EN

پرواز سیمرغ های فجر درسینمای نفت

    همزمان با برگزاری سی و یکمین جشنواره بین المللی فیلم فجر، ۱۰ فیلم منتخب این جشنواره در تالار اجتماعات فرهنگی ورزشی شماره یک صنعت نفت اکران می شود.

به گزارش خبرنگار NIOC، روابط عمومی شرکت ملی نفت ایران مطابق سال های گذشته در مسیر اقدامات فرهنگی خود در دهه مبارک فجر و در آستانه برگزاری سی و یکمین جشنواره بین المللی فیلم فجر، نسبت به اکران فیلم های منتخب این جشنواره از روز چهارشنبه گذشته (۱۱ بهمن ماه) در باشگاه شماره یک صنعت نفت اقدام کرده است.

این فیلم ها طی ۱۰ روز متوالی (یازدهم تا بیست و یکم بهمن ماه) در سه سانس (۱۷ تا ۱۹، ۱۹ تا ۲۱ و ۲۱ تا ۲۳) بر روی پرده سینمای نفت می رود.

بنابراین گزارش،  نمایش فیلم های منتخب سی و یکمین جشنواره بین المللی فیلم فجر تاکنون با استقبال پر شور خانواده عظیم صنعت نفت مواجه شده است.

نمایش فیلم های منتخب جشنواره دهه فجر بر اساس مصوبات پانزدهمین جلسه ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی در وزارت نفت بر عهده روابط عمومی شرکت نفت ملی نفت ایران قرار گرفته است.

این گزارش حاکی است: روابط عمومی شرکت ملی نفت ایران، طی ۲ سال گذشته نیز ۱۰ فیلم منتخب در بخش مسابقه جشنواره فیلم فجر را به طور همزمان با برگزاری این جشنواره بر روی پرده سینمای باشگاه شماره یک صنعت نفت برده است.

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۱۵ بهمن ۱۳۹۱ساعت: ۰۸:۱۹۳۳۹ بازدید