سال توليد، دانش بنيان و اشتغال آفرين
سه شنبه ۱ فروردین ۱۴۰۲ EN

هشت ایستگاه سنجش آلودگی هوا در عسلویه راه اندازی می شوند

    رییس بهداشت ، ایمنی و محیط زیست شرکت نفت و گاز پارس با اعلام اینکه ۸ ایستگاه سنجش آلودگی هوا در عسلویه به زودی راه اندازی می شود گفت :گوگرد تولیدی در پالایشگاه فازهای ۲و ۳ پارس جنوبی نیز پس از راه اندازی واحد TGTU تا حدود ۹۹ درصد تصفیه می شود.

مظاهر انصاری؛ رییس بهداشت، ایمنی و محیط زیست شرکت نفت و گاز پارس در گفت و گو با خبرنگار  پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران  با اعلام اینکه احداث واحدTGUT  در فازهای ۲ و ۳ پارس جنوبی در حال اجراست افزود: تصفیه گوگرد بر اساس طراحی پالایشگاه  تا بیش از این ۹۶ درصد پیش بینی شده بود که با راه اندازی  واحد TGTU درفازهای ۲ و ۳ پارس جنوبی این میزان به بیش از ۹۹درصد می رسد.
انصاری از طراحی و ارائه سیستم یکپارچه پایش و مدیریت مصرف مواد، انرژی و آلاینده های زیست محیطی در پالایشگاه فازهای ۴ و ۵ پارس جنوبی خبر داد و تاکید کرد: این پروژه هم اکنون حدود۵۵ درصد تا کنون پیشرفت داشته است.
رییس HSE شرکت نفت و گاز پارس از خرید نصب و راه اندازی ۸ ایستگاه سنجش آلودگی هوا با اعتبار ۱۳۰ میلیون و ۷۳۷ ریال خبر داد و افزود این پروژه اکنون در مراحل پایانی خود با ۹۷ درصد پیشرفت قرار دارد.
وی انجام فعالیت های آموزشی و فرهنگی و آموزش ۷۰۰ نفر ساعت در زمینه HSE را از دیگر فعالیت های بهداشت، ایمنی و محیط زیست شرکت نفت و گاز پارس عنوان کرد.

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۲ بهمن ۱۳۹۱ساعت: ۰۹:۵۳۴۱۳ بازدید