سال توليد، دانش بنيان و اشتغال آفرين
چهارشنبه ۹ فروردین ۱۴۰۲ EN

حضور پر رنگ شرکت متن در دوازدهمین نمایشگاه بین المللی محیط زیست

    ایمنی، بهداشت و محیط زیست(HSE)  شرکت مهندسی و توسعه نفت در دوازدهمین نمایشگاه بین المللی محیط زیست حضوری فعال داشت.

به گزارش روابط عمومی شرکت متن، نمایشگاه بین المللی محیط زیست دراوایل دیماه در محل نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار گردید.

گفتنی است: این نمایشگاه با حضور رضا رحیمی معاون اول رییس جمهور، محمد جواد محمدی زاده رییس سازمان حفاظت محیط زیست و روسای HSE وزارت نفت و شرکت ملی نفت ایران آغاز به کار کرد و نمایندگانی از چهار شرکت اصلی نفت، گاز، پالایش و پخش و صنایع پتروشیمی ایران در سالنهای ۱۰ و ۱۱ حضور داشتند و در این میان، شرکت متن حضوری فعال داشت.

 کارشناسان ایمنی، بهداشت و محیط زیست (HSE) شرکت متن ضمن پاسخگویی به پرسش های بازدیدکنندگان در زمینه فعالیت های زیست محیطی خود، با توزیع پوسترها و بروشورهای مختلف برای اطلاع رسانی در زمینه فعالیت های HSE و معرفی طرح های در دست اجرای شرکت متن فعالیت داشتند.

هدف از برگزاری نمایشگاه محیط زیست، معرفی ۵۰۰ شرکت داخلی و خارجی، نمایش امکانات مرتبط با فناوری های نوین زیست محیطی در بخش های مختلف هوایی، آب، خاک، ارایه توانمندی های خدمات فنی و مهندسی زیست محیطی، آشنایی با مدیریت های زیست محیطی و بررسی حیات وحش بود.

بر اساس این گزارش، این نمایشگاه با رویکرد علمی و پژوهشی با شعار ترویج فرهنگ عمومی، حفاظت از محیط زیست، اساس توسعه پایدار دایر شد.

شایان ذکر است: دستاوردهای این نمایشگاه در سه بخش اصلی محیط زیست طبیعی، محیط زیست انسانی و محیط زیست دریایی و هشت بخش فرعی شامل صنایع نفت، گاز و پتروشیمی، محیط زیست صنایع بزرگ تولیدی، محیط زیست شهری و مسکونی، محیط زیست و ترافیک، محیط زیست و بازیافت، محیط زیست و پسماند بیمارستانی، محیط زیست و بیومس، محیط زیست و آلودگی های صوتی به نمایش گذاشته شد.

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۱۲ دی ۱۳۹۱ساعت: ۱۰:۵۷۶۱۴ بازدید