سال توليد، دانش بنيان و اشتغال آفرين
یکشنبه ۶ فروردین ۱۴۰۲ EN
با حکم وزیر نفت:

مدیرعامل شرکت متن به عضویت شورای سیاست گذاری انتقال و توسعه فناوری صنعت نفت منصوب شد

    وزیر نفت در نخستین جلسه شورای سیاست گذاری انتقال و توسعه فناوری صنعت نفت با استفاده از دانش های فنی خریداری شده، اعضای این شورا را منصوب کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت مهندسی و توسعه نفت، در این جلسه که در روز سه شنبه مورخ ۹۱/۱۰/۰۵ در سالن همایش شهید بهشتی ساختمان ستاد وزارت نفت و با حضور جمعی از مدیران صنعت نفت، پژوهشگران و صاحب نظران دانشگاهی برگزار شد، مهندس نادر قربانی مدیرعامل شرکت مهندسی و توسعه نفت به عنوان یکی از اعضاء شورای سیاست گذاری انتقال و توسعه فناوری صنعت نفت منصوب شد.

در بخشی از منشور اجرایی این شورا که توسط رستم قاسمی وزیر نفت جمهوری اسلامی ایران ابلاغ گردیده است دلایل ضرورت تشکیل شورای سیاست گذاری انتقال و توسعه فناوری صنعت نفت، تمرکز بر دانش های فنی خریداری شده موجود یا در حال خرید و مدیریت آنان در مسیر انتقال و بومی سازی کامل فناوری های موردنیاز و اولویت دار بیان شده است.

بنا بر این گزارش، در احکام صادر شده از سوی وزیر نفت، محمدرضا خطاطی (مدیرکل امور سیاست گذاری طراحی و مهندسی پایه) به عنوان دبیر، محمدابراهیم شفیعی (مدیرکل امور فناوری) به عنوان نایب رئیس و محمدرضا مقدم (معاون پژوهش و فناوری وزیر نفت) به عنوان رئیس شورا منصوب شده اند.

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۹ دی ۱۳۹۱ساعت: ۱۶:۳۹۶۶۲ بازدید