سال مهار تورم و رشد توليد
شنبه ۱۳ خرداد ۱۴۰۲ EN
طی مراسمی با حضور مهندس قلعه بانی:

تقدیر از کارمندان نمونه / معرفی کارمندان نمونه شرکت متن در سال ۹۰

   به گزارش روابط عمومی شرکت مهندسی و توسعه نفت؛ در مراسمی که (روز چهارشنبه ۱۰ آبان) با حضور مهندس احمد قلعه بانی معاون وزیر و مدیر عامل شرکت ملی نفت ایران در سالن شهید بهشتی ستاد وزارت نفت برگزار شد از کارمندان نمونه شرکت ملی نفت ایران در حوزه ستادی و شرکت های تابعه تقدیر به عمل آمد که از شرکت مهندسی و توسعه نفت آقای دکتر حجت نوروزی؛رئیس پژوهش و آقای مهندس کیوان یار احمدی؛ سرپرست مهندسی نفت طرح آذر و چنگوله موفق به دریافت عنوان کارمند نمونه شدند.

براساس این گزارش در طی ۱۵ امین جشنواره شهید رجایی که مربوط به انتخاب کارمندان نمونه در سال ۹۰ است ۱۳۹ کارمند از شرکت ملی نفت ایران موفق به کسب استانداردهای لازم جهت دریافت این عنوان شدند.

دکتر عباس خنیفر معاون منابع انسانی شرکت ملی نفت در خصوص انتخاب کارمندان نمونه معرفی شده  بیان داشت: با توجه به سهمیه اختصاص داده شده به این شرکت به تناسب نوع فعالیت ها و حجم کاری شرکت های تابعه شرکت ملی نفت ایران، به هر شرکت و یا مدیریت سهمیه ای اختصاص داده شد و بر اساس دستور العمل های ارائه شده در سال ۸۲ انتخاب ها صورت پذیرفت.

وی درباره شاخص های انتخاب کارمندان نمونه نیز گفت: شاخص های در نظر گرفته شده برای انتخاب کارمند نمونه به زودی در قالب آیین نامه های جدیدی در اختیار کارکنان شرکت ملی نفت ایران قرار می گیرد و اطلاع رسانی مورد نظر صورت خواهد پذیرفت.

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۲۲ آبان ۱۳۹۱ساعت: ۱۱:۵۱۱,۰۱۸ بازدید