سال مهار تورم و رشد توليد
دوشنبه ۱۵ خرداد ۱۴۰۲ EN

ضرورت توجه به رشد و تعالی کارکنان نفت در محیط کار

   محمدعلی کارگرپور؛ از مدیران شرکت مهندسی و توسعه نفت است که به عنوان یکی از مدیران نمونه صنعت نفت در سال جاری برگزیده شد. وی که گواهی کارشناسی ارشد خود را نیز در رشته مهندسی مخازن اخذ کرده است، هم اکنون نیز به عنوان مهندس مخازن و پتروفیزیک شرکت متن مشغول به کار است. پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، موفقیت وی را بهانه کرد و با وی به گفت و گو نشست:

آقای کارگرپور؛ از چه سالی به صنعت نفت وارد شدید؟

سال ۱۳۵۷ به استخدام شرکت ملی نفت درآمدم و از سال ۱۳۸۲ نیز در شرکت مهندسی و توسعه نفت مشغول به فعالیت شده ام.

کمی از سوابق خودتان بگویید.

فعالیتم را در صنعت نفت از مهندسی بهره برداری شرکت نفت و گاز مارون در اهواز آغاز کردم؛ پس از آن مدتی در مهندسی فراورش میادین مستقل گازی و پروژه های تزریق گاز زیرنظر شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب مشغول به فعالیت بودم. در ادامه حدود ۲ سال در طرح توسعه میدان گازی کیش فعالیت کردم و هم اکنون نیز به عنوان رییس مهندسی مخازن و پتروفیزیک شرکت متن خدمت می کنم.

چه عواملی را در انتخاب خود به عنوان مدیر نمونه موثر می دانید؟

گرچه خود را شایسته این انتخاب نمی دانم اما بر این باورم مدیر نمونه کسی است برای مجموعه خود مفید و موثر باشد و عملکرد او منجر به رشد و تعالی دیگر همکاران و پیشرفت مجموعه شود. لازم می دانم از همه همکارانم تشکر کنم چرا که به واسطه همکاری خوب و موثر ایشان، عملکرد من مورد توجه قرار گرفته است و امیدوارم بتوانیم از این پس نیز همانند گذشته با جدیت و آرامش به کار خود ادامه دهیم.

منبع: پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۱۵ آبان ۱۳۹۱ساعت: ۱۳:۳۹۷۵۱ بازدید