سال توليد، دانش بنيان و اشتغال آفرين
جمعه ۱۸ آذر ۱۴۰۱ EN

درخشش روابط‌عمومی شرکت متن در هشتمین سمپوزیوم بین المللی روابط‌عمومی

   به گزارش روابط‌عمومی شرکت متن در مراسم افتتاحیه این سمپوزیوم که صبح دوشنبه اول آبان ماه در مرکز همایش‌های بین‌المللی صداوسیما برگزار شد لوح تقدیر و تندیس ویژه بخش برنامه ریزی ارتباطی به ایوب بنوی رئیس روابط عمومی شرکت مهندسی و توسعه نفت اعطا گردید.

در این مراسم هوشمند سفیدی دبیرکل هشتمین سمپوزیوم بین المللی روابط‌عمومی اهداف و محورهای برگزاری این سمپوزیوم را مهارت افزایی و توانمندسازی دست‌اندرکاران روابط‌عمومی در راستای حرفه‌ای شدن و دستیابی به یک استاندارد واحد در حوزه روابط‌عمومی دانست.

هوشمند سفیدی ادامه داد: ۲۰۰ نهاد و شرکت دولتی و خصوصی و ۷۰۰ نفر از دست‌اندرکاران روابط عمومی‌های کشور در این سمپوزیوم حضور داشتند.

وی همچنین بیان کرد: در مراسم افتتاحیه از سه استاندارد ملی نظرسنجی، الزامات روابط عمومی و تولید و استاندارد خبر به رسانه‌ها رونمایی شد. همچنین در این مراسم، ۳۰ روابط عمومی در ۱۰ رشته در سطح کشور انتخاب و معرفی شدند و از تعدادی از مدیران ارتباط گستر تقدیر و نشان‌های ویژه به آن‌ها اهدا شد.

سفیدی با بیان این که استادان ۴ کشور در این سمپوزیوم حضور دارند یادآور شد: استادان روابط‌عمومی از کشورهای سوئد، اسلونی، ایتالیا و الجزایر در این سمپوزیوم حضور داشتند و ۷۰۰ نفر از اساتید، مدیران و کارشناسان روابط‌عمومی طی ۳ روز با آخرین مهارت‌ها و دیدگاه‌های علمی در خصوص حرفه‌ای شدن و استانداردسازی در حوزه روابط‌عمومی آشنا شدند.

وی با اشاره به رونمایی از ۳ استاندارد آماده طرح در کمیسیون ملی استاندارد افزود: نظرسنجی، تولید و ارسال خبر و الزامات روابط‌عمومی از محورهای اصلی این ۳ استاندارد می‌باشد.

لازم به ذکر است از میان ۱۹۰۰ اثر ارسال شده به دبیرخانه هشتمین سمپوزیوم بین المللی روابط عمومی در ۱۰ رشته گوناگون روابط عمومی شرکت مهندسی و توسعه نفت توانست در رشته برنامه ریزی ارتباطی حائز رتبه نخست شود.

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۷ آبان ۱۳۹۱ساعت: ۱۶:۲۴۷۵۷ بازدید