سال توليد، دانش بنيان و اشتغال آفرين
یکشنبه ۶ آذر ۱۴۰۱ EN
طی مراسمی باحضور مدیر عامل شرکت مهندسی و توسعه نفت:

با اهداء لوح تقدیر و جوایز از برگزیدگان المپیاد ورزشی دفاع مقدس تقدیر شد

   به گزارش روابط عمومی شرکت مهندسی و توسعه نفت؛ طی مراسمی که در محل نمازخانه ساختمان شماره یک شرکت مهندسی و توسعه  نفت و با حضور مدیر عامل، جمعی از مدیران و کارکنان شرکت متن برگزار شد از نفرات برتر المپیاد ورزشی هفته دفاع مقدس در این شرکت تقدیر شد.

در ابتدای این مراسم مهرداد گل محمدی رئیس امور ورزش شرکت مهندسی و توسعه نفت هدف از برگزاری این مسابقات را زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهیدان و ایثارگران هشت سال دفاع مقدس بیان کرد و افزود: علاوه بر این، برگزاری چنین مسابقاتی ضمن حفظ آمادگی جسمانی همکاران  شرکت متن در تقویت روحیه همکاری و نشاط کارکنان نیز تاثیر به سزایی دارد.

وی همچنین از تلاش ها و مساعدت های مدیر عامل ، مدیر منابع انسانی و بسیج پایگاه شهدای مرصاد برای برگزاری این مسابقات تقدیر و تشکر به عمل آورد.

در پایان مراسم نیز از برترینهای هر رشته با حضور مهندس قربانی مدیرعامل شرکت متن، مهدی علیمددی مدیر منابع انسانی، حمید کریمی مجری طرح آذر و چنگوله و حجه الاسلام محمدی دبیر ستاد اقامه نماز با اهدای لوح تقدیر و جوایزی تقدیر شد.

لازم به ذکر است حدود ۲۰۰ نفر از کارکنان شرکت مهندسی و توسعه نفت در رشته های مختلف از جمله دارت، تنیس روی میز، آمادگی جسمانی، شنا، تیر اندازی و فوتسال در این مسابقات شرکت کردند.

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۶ آبان ۱۳۹۱ساعت: ۱۶:۱۳۱,۰۳۹ بازدید