سال توليد، دانش بنيان و اشتغال آفرين
جمعه ۱۸ آذر ۱۴۰۱ EN
طی حکمی از سوی مدیرعامل شرکت مهندسی و توسعه نفت:

سرپرست طرح ملی میترینگ منصوب شد

   به گزارش روابط عمومی شرکت مهندسی و توسعه نفت؛ مهندس نادر قربانی طی حکمی عزیزاله عباسی را به سمت سرپرست طرح ملی میترینگ منصوب کرد.در حکم مدیرعامل شرکت متن خطاب به مهندس عباسی آمده است:

با توجه به تجربیات و تعهد و شایستگی جنابعالی، بدینوسیله به موجب این حکم به سمت “سرپرست طرح ملی میترینگ” منصوب می شوید.

امید است با توکل به ایزد منان، با نظارت عالی و با رویکرد اصولی فرآیندها در پیشبرد اهدافی همچون حفظ کرامت و ارزشهای انسانی، تعامل سازنده با کارکنان، پیمانکاران و بهره بردار، استفاده بهینه از امکانات موجود، انجام صحیح و به موقع پروژه و نیز استفاده و ارتقاء توانمندی های ساخت داخل موفق و مؤید باشید.

بر اساس این گزارش مهندس عزیزاله عباسی متولد سال  ۱۳۳۷، از شهر آبادان می باشد. وی در سال ۱۳۵۵ وارد دانشکده نفت آبادان در رشته مهندسی شیمی شده است و از سال ۱۳۶۴ در صنعت نفت شروع به خدمت کرده است.از جمله مسئولیت های وی در صنعت نفت می توان به مواردی همچون معاون و سرپرست پالایشگاه آبادان، رئیس مطالعات فنی و تخصصی پالایشگاه ها، رئیس تحقیقات بازار شرکت بازرگانی پتروشیمی، مدیر مهندسی طرح های پالایشگاه شازند اراک، مدیر عملیات پروژه پارس ال ان جی، مجری پروژه پارس ال ان جی و نایب رئیس هیئت مدیره شرکت پارس ال ان جی اشاره کرد. آخرین مسئولیت عزیزاله عباسی قبل از انتصاب به عنوان سرپرست طرح ملی میترینگ، مدیریت مهندسی شرکت ملی صادرات گاز بوده است.

شایان ذکر است تدریس در دانشکده نفت آبادان، تدریس در مجتمع فنی آموزشی نفت اصفهان و نوشتن مقالات تخصصی در خصوص فرایندهای پالایشگاه های نفت و خوردگی از جمله فعالیت های  علمی مهندس عباسی می باشد.

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۱۰ مهر ۱۳۹۱ساعت: ۱۰:۰۴۹۳۲ بازدید