سال توليد، دانش بنيان و اشتغال آفرين
یکشنبه ۶ فروردین ۱۴۰۲ EN
در جريان برگزاري پانزدهمين جشنواره شهيد رجايي:

دو مدیر نمونه نفتی از شرکت متن معرفی شدند

وزیر نفت در پانزدهمین جشنواره شهید رجایی صنعت نفت و آیین بزرگداشت روز کارمند که در مجموعه ی فرهنگی ورزشی شماره یک شرکت ملی نفت ایران برگزار شد، از مدیران، کارمندان و بازنشستگان نمونه صنعت نفت تقدیر به عمل آورد.

در جریان این مراسم، مهندس رستم قاسمی ضمن تبریک به کارکنان این مجموعه بزرگ صنعتی گفت: با وجود تحریم های فزاینده ی غرب، تلاش های مؤثری از سوی کارکنان صنعت نفت کشورمان صورت گرفته که باعث یأس و نا امیدی دشمنان ایران شده است.

مهندس قاسمی با تأکید بر نقش نیروی انسانی در پویایی و کارآمدی سازمان نیز گفت: بسته های حمایتی جدیدی در مدیریت منابع انسانی وزارت نفت در دست پیگیری است تا از آن به عنوان ابزاری تشویقی در جهت تعالی کارکنان سازمان استفاده شود.

به گزارش روابط عمومی شرکت متن، مهندس مسعود فنی پور سرپرست مهندسی طرح های دارخوین ۳ و مهندس محمدعلی کارگر پور رئیس مهندسی مخازن و پتروفیزیک از شرکت مهندسی و توسعه نفت به عنوان مدیران نمونه معرفی شدند.

لازم به ذکر است: حدود ۱۴۰ کارمند شرکت ملی نفت ایران به عنوان کارمند نمونه و ۳۵ مدیر این شرکت نیز به عنوان مدیر نمونه انتخاب شده اند.

گفتنی است: انتخاب مدیران نمونه در شرکت های فرعی طی یک مکانیزم مشخص و بر اساس سهمیه های موجود انجام می گیرد که بر همین اساس پس از بررسی در کمیته شرکت ملی نفت ایران مستندات برای تأیید کاندیدا از سوی مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران ارائه می شود و پس از تأیید مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران، اسامی مدیران منتخب در سطح شرکت به ستاد اصلی جشنواره ارسال می شود.

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *