سال توليد، دانش بنيان و اشتغال آفرين
پنج شنبه ۱۴ مهر ۱۴۰۱ EN
مدیرعامل شرکت متن در دیدار با امام جمعه و نماینده ولی فقیه در استان ایلام تاکید کرد:

استفاده حداکثری از نیروهای بومی در توسعه میادین آذر و چنگوله

مدیرعامل شرکت مهندسی و توسعه نفت در دیدار با نماینده ولی فقیه استان ایلام، بر استفاده حداکثری از توانمندی های موجود در داخل استان از جمله بهره مندی از نیروهای متخصص بومی در توسعه میادین آذر و چنگوله تاکید کرد.

نادر قربانی؛ مدیرعامل شرکت متن در اولین بازدید رسمی خود از میادین آذر و چنگوله، در بدو ورود به استان ایلام با نماینده ولی فقیه و امام جمعه این استان دیدار کرد و به ارائه گزارشی از روند پیشرفت طرح توسعه این میادین پرداخت.

قربانی گفت: شرکت متن در تلاش است در توسعه میادین آذر و چنگوله، تا حد ممکن از پتانسیل های موجود در استان ایلام به خصوص نیروهای بومی این منطقه استفاده کند.

وی، همکاری جدی کلیه ارگان های دولتی مرتبط را در راستای توسعه هرچه سریعتر میدان مشترک آذر خواستار شد و از مسئولین استانی ایلام به جهت مساعدت آنها در تحصیل اراضی قدردانی کرد.

نماینده ولی فقیه استان ایلام نیز در این دیدار، جدیت شرکت متن در توسعه میادین آذر و چنگوله را ستودنی عنوان کرد و گفت: با توجه به شرایط خاص منطقه مهران در زمان جنگ تحمیلی، امروز بسیار خرسندیم که توسعه میادین نفتی این منطقه به دست جوانان همین مرزو بوم صورت می گیرد.

وی به حادثه آتش سوزی در یکی از چاه های نفتی استان ایلام در سال ۱۳۴۳ اشاره و تصریح کرد: مهار آن حادثه به دست آمریکایی ها حدود ۶ ماه به طول انجامید حال آنکه به حول و قوه الهی و با عزم و اراده دلاور مردان صنعت نفت، چنین حوادثی در صورت وقوع در کمتر از یک ماه رفع می شوند.

وی، بازسازی و راه اندازی فرودگاه مهران را از مسئولین وزارت نفت خواستار شد و افزود: هم مرزی این منطقه با کشور عراق و تردد زائران عتبات عالیات در این منطقه، ایجاب می کند فرودگاه مهران هرچه سریعتر راه اندازی شود.

بر اساس این گزارش، مدیرعامل شرکت متن پس از دیدار با امام جمعه ایلام، در نشستی با حضور معاون سیاسی استانداری ایلام، مسائل موجود بین شرکت ملی نفت ایران و نهادهای دولتی استان ایلام  مورد بحث و بررسی قرار گرفت و مدیرعامل متن، تعامل هرچه بیشتر نهادهای مذکور را با صنعت نفت خواستار شد.

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۲۸ مرداد ۱۳۹۱ساعت: ۱۱:۲۴۶۲۳ بازدید