سال توليد، دانش بنيان و اشتغال آفرين
پنج شنبه ۱۴ مهر ۱۴۰۱ EN
برای اولین بار و به کوشش روابط عمومی شرکت متن صورت پذیرفت؛

برگزاری محفل انس با قرآن با حضور قاری بین المللی مصری در شهرستان های هویزه و سوسنگرد

روابط عمومی شرکت مهندسی و توسعه نفت در شبهای بیست و پنجم و بیست و ششم ماه مبارک رمضان، برای اولین بار و به مناسبت ماه مبارک رمضان اقدام به برگزاری مراسم محفل انس قرآن کریم با حضور قاریان بین المللی کشور مصر در محل مسجد جامع شهرستان های هویزه و سوسنگرد نمود.

بر اساس این گزارش؛ روابط عمومی این شرکت در راستای انجام فعالیت های عام المنفعه برای همسایگان نفتی خود در مناطق عملیاتی و نیز برای اولین بار و به مناسبت ماه مبارک رمضان اقدام به برگزای مراسمی تحت عنوان محفل انس با قرآن در شهرستان های هویزه و سوسنگرد نمود.

این مراسم که با حضور گسترده مردم و مسئولین این شهرستان ها در محل مسجد شهداء هویزه و مسجد امام علی (ع) سوسنگرد  برگزار گردید شامل بخش های مختلفی همچون قرائت قرآن توسط قاری بین المللی مصری، برگزای تواشیح توسط گروه های بین المللی، ابتهال خوانی و اجرای مسابقات قرآنی بوده است.

ایوب بنوی رئیس روابط عمومی شرکت متن با بیان اینکه هدف از برگزای چنین برنامه هایی علاوه برعمل به رسالت های ذاتی روابط عمومی در ترویج برنامه های فرهنگی، ارتباط بیشتر و صمیمی تر شرکت متن با مردم منطقه است که همواره با سعه صدر و همدلی خود یاری رسان متن در توسعه میادین نفتی منطقه غرب کارون بوده اند.

وی همچنین از برنامه ریزی روابط عمومی این شرکت برای برگزاری مستمر برنامه های فرهنگی برای مردم محروم منطقه خبر داد.

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۲۵ مرداد ۱۳۹۱ساعت: ۱۶:۲۰۶۱۹ بازدید