سال توليد، دانش بنيان و اشتغال آفرين
پنج شنبه ۱۴ مهر ۱۴۰۱ EN

دیدار مدیر عامل شرکت متن با نماینده ولی فقیه در استان خوزستان

مهندس نادر قربانی مدیر عامل شرکت مهندسی و توسعه نفت به همراه جمعی از مدیران این شرکت به دیدار آیت ا… موسوی جزایری نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اهواز رفتند و در خصوص آخرین وضعیت پروژهای متن ارائه گزارش نمودند.

به گزارش روابط عمومی شرکت مهندسی و توسعه نفت؛ نادر قربانی در دیدار با نماینده ولی فقیه در استان خوزستان به ارائه گزارش در مورد آخرین وضعیت پروژه های در دست اجرای شرکت متن پرداخت.

وی همچنین با اشاره به این مطلب که بیشترین حجم فعالیت های شرکت مهندسی و توسعه نفت در استان خوزستان و منطقه غرب کارون می باشد افزود: شرکت متن در نظر دارد تا فعالیت های زیر بنایی گسترده تری را  با همکاری و تعامل بیشتر با ادارات و سازمان های متولی در استان خوزستان اجرایی نماید.

قربانی ابراز امیدواری کرد که با اجرای این فعالیت ها، متن بتواند سهم بیشتری در توسعه وضعیت معیشتی، کار و فرهنگ مردم بومی منطقه داشته باشد.

آیت ا… موسوی جزایری نیز پس از گزارش مهندس قربانی با اشاره به اینکه شاهرگ اصلی توسعه طرح ها زمانبدی می باشد خواستار برنامه ریزی و سرعت دهی بیش از پیش در اجرای پروژه های نفتی در دست اجرای شرکت مهندسی و توسعه نفت شد.

انتهای خبر.

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۱۶ مرداد ۱۳۹۱ساعت: ۱۳:۰۸۸۲۹ بازدید