سال توليد، دانش بنيان و اشتغال آفرين
جمعه ۱۱ فروردین ۱۴۰۲ EN
در شركت مهندسي و توسعه نفت برگزار شد:

جلسه ستاد امور ایثارگران شرکت مهندسی و توسعه نفت

 شرکت مهندسی و توسعه نفت در راستای تبیین و روشنگری در خصوص دستورالعملهای جدید در مورد ایثارگران و بررسی مشکلات آنها جلسه ای با حضور ایثارگران و یادگاران دوران دفاع مقدس این شرکت برگزار نمود.

به گزارش روابط عمومی شرکت متن، در این جلسه مهندس حمید کریمی مشاور مدیر عامل در امور ایثارگران و یعقوب حویزاوی معاونت این امور، به بررسی بخشنامه ابلاغ شده از سوی این امور پرداختند.

مهندس کریمی با اشاره به بندهای بخشنامه اظهار داشت: به کارمندان جانباز و آزاده (شاغل یا مشمول حالت اشتغال) که بدون احتساب سنوات خدمت ارفاقی دارای حداقل ۲۰ سال سابقه خدمت معتبر از لحاظ بازنشستگی باشند (در صورتیکه حداقل ۱۰ سال آن سنوات خدمت شرکتی باشد) با اعطاء سنوات ارفاقی متناسب با در صد جانبازی(حداکثر ۱۰ سال) با رعایت سایر شرایط این دستور العمل می توانند درخواست بازنشستگی قبل از موعد نموده و از مستمری ماهانه برخوردار شوند.

وی همچنین به موضوع تسری مزایای جذب فرزندان شاهد(۲۵ درصد سهمیه استخدامی دستگاهها) به فرزندان جانبازان ۲۵%و بالاتر پرداخت.

کریمی در خصوص مصوبات درمانی و آموزشی نیز توضیحاتی داد.

با توجه به اینکه حضور ایثارگران در صنعت نفت مایه افتخار این صنعت است و طبق فرمایش حضرت امام خمینی(ره)، خدمت به ایثارگران خدمت به نبی اکرم(ص) است،  شرکت متن نیز توفیق خدمت به سرمایه های گرانقدر دوران دفاع مقدس را داشته و هم اکنون تعداد ۱۵ نفرجانباز، ۳۶ نفر رزمنده و ۹ نفر از فرزندان شهدای ۸ سال دفاع مقدس در شرکت مهندسی و توسعه نفت مشغول به فعالیت هستند.

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۱ساعت: ۱۱:۲۲۱,۰۷۴ بازدید