سال توليد، دانش بنيان و اشتغال آفرين
جمعه ۱۴ بهمن ۱۴۰۱ EN

معاون وزیر نفت پیمانکاران گاز را به استفاده از تولیدات داخل مکلف کرد

مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران، پیمانکاران و شرکت‌های فعال در همه بخش‌های شرکت ملی گاز ایران را به استفاده از توان متخصصین داخلی و نیز تولید داخلی مکلف کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نفت(MOP)، مهندس جواد اوجی در اولین گردهمایی سال ۱۳۹۱ مدیرعامل و مدیران مناطق شرکت انتقال گاز ایران، بر استفاده کامل از ظرفیت‌های تولید داخل تاکید کرد و افزود: این امر، سرلوحه فعالیت‌های شرکت ملی گاز ایران است.

وی ضمن عرض تسلیت به مناسبت فرارسیدن ایام شهادت حضرت فاطمه (س) و تشکر از مدیران و همکاران شرکت انتقال گاز ایران که طی سال گذشته در راستای گازرسانی مستمر و مداوم به سراسر کشور زحمات بسیاری را متحمل شدند، گفت: با توجه به سرمای طولانی سال گذشته، خدا را شاکریم که سالی خوب را سپری کردیم.

وی با بیان اینکه مدیریت صحیح و کارآمد در هر سیستم موجب می‌شود تا مجموعه شرکت ملی گاز بر مشکلات مختلف فائق آید، تصریح کرد: از این رو با توجه به شروع تعمیرات اساسی، انتظار می رود با مدیریت و اولویت بندی در انجام کارها، بتوانیم زمستان سالجاری را نیز همانند سال گذشته بدون افت فشار و قطعی گاز سپری کنیم.

مهندس اوجی ضمن تاکید بر استفاده از تولید داخلی در همه بخش‌های شرکت ملی گاز ایران، افزود: باید این امر در سرلوحه کارهای شرکت قرار گیرد.

وی اظهار کرد: با توجه به تحریم های اعمال شده باید با تکیه بر قدرت و توان شرکت های داخلی که در هفدهمین نمایشگاه بین المللی نفت،گاز،پالایش و پتروشیمی توانمندی های خود را به خوبی نشان دادند، نیازهایمان را در داخل کشور تامین کنیم.

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۹ اردیبهشت ۱۳۹۱ساعت: ۱۶:۲۲۴۰۳ بازدید