سال توليد، دانش بنيان و اشتغال آفرين
جمعه ۱۴ بهمن ۱۴۰۱ EN

تحقق تبدیل وضعیت بیش از ۳۷۰۰ نفر از کارکنان پیمانکاری

برنامه جذب نیروی انسانی در شرکت ملی نفت تشریح شد/ تحقق تبدیل وضعیت بیش از ۳۷۰۰ نفر از کارکنان پیمانکاری

مدیر توسعه منابع انسانی شرکت ملی نفت ایران با اعلام این خبر که طی چند هفته آینده، کار جذب هزار نفر از ذخایر آزمون استخدامی سال گذشته انجام می شود، افزود: بر اساس برنامه اعلامی از سوی دولت مبنی بر ضرورت تبدیل وضعیت نیروهای پیمانکاری، تاکنون بیش از سه هزار و ۷۰۰ نفر تبدیل وضعیت شده اند.

عباس خنیفر در جریان هفدهمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی، در یک نشست خبری با بیان این مطلب افزود: از بین پنج هزار و ۳۰۰ نفر نیروی پیمانکار شرکت ملی نفت ایران که باید در فاز اول، تبدیل وضعیت شوند، کار تبدیل وضعیت بیش از سه هزار و ۷۰۰ نفر انجام شده و باقی این افراد نیز طی دو هفته اینده تبدیل وضعیت خواهند شد.

وی متذکر شد: همچنین حدود ۲ هزار نفر نیروی پیمانکار دیپلمه با حداقل ۱۰ سال سابقه کار در این شرکت شناسایی شده اند که به تدریج و پس از اتمام فاز اول، فرایند تبدیل وضعیت آنان نیز به سرانجام می رسد؛ همچنین قرار است تعدادی به این فهرست افزوده شوند که فهرست جدید هنوز به منابع انسانی شرکت ملی نفت ابلاغ نشده است.

مدیر توسعه منابع انسانی شرکت ملی نفت ایران با اشاره به آزمون استخدامی سال گذشته، اظهار داشت: در آزمون سال گذشته برای جذب چهار هزار و ۹۰۷ نفر هدفگذاری شده بود که این جذب به صورت کامل انجام نشد و حدود هزار نفر از تعهد باقی مانده این برنامه از محل ذخایر آزمون استخدامی سال گذشته، طی دو هفته آینده با برگزاری پنل های مصاحبه، جذب شرکت نفت خواهند شد.

خنیفر از برنامه پنجساله مدیریت توسعه منابع انسانی شرکت ملی نفت ایران برای جذب سالانه سه هزار نفر به طور میانگین خبر داد و خاطرنشان کرد: در سال جاری این روند همانند سال گذشته ادامه می یابد و علاوه بر هزار نفر باقیمانده از تعهد آزمون استخدامی سال گذشته، آزمون استخدامی برای جذب نیروهای جدید نیز طبق برنامه برگزار خواهد شد.

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۹ اردیبهشت ۱۳۹۱ساعت: ۱۶:۱۸۳۵۲ بازدید