سال توليد، دانش بنيان و اشتغال آفرين
پنج شنبه ۱۳ بهمن ۱۴۰۱ EN

جزئیات ثبت نام مسکن مهر پرند برای کارکنان ارکان ثالث و غیر رسمی

با ایجاد امکان ثبت‌نام نیروهای ارکان ثالث واجد شرایط صنعت نفت برای دریافت مسکن مهر پروژه پرند، علاقه‌مندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر یا ثبت‌نام تا پایان ۱۵ اردیبهشت به صندوق‌های بازنشستگی صنعت نفت مراجعه کنند.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نفت (MOP)، در متن اطلاعیه کارگروه مسکن صنعت نفت آمده است:

“به‌ این‌وسیله به اطلاع کلیه کارکنان گرامی صنعت نفت می‌رساند: با توجه به اینکه ثبت‌نام پرسنل ارکان ثالث که از افراد زحمتکش و تلاش گر صنعت هستند ، میسر شده است، لذا کلیه کارکنان محترم اعم از پیمانی، قراردادی و ارکان ثالث مجاز بوده و فرصت دارند تا پایان ساعت اداری روز ۱۵/۲/۱۳۹۱ با مراجعه به دفتر اداره وام کارکنان صندوق‌های بازنشستگی (جناب آقای صابری) واقع در میدان ولیعصر، ابتدای بلوار کشاورز، صندوق‌های بازنشستگی صنعت نفت نسبت به ثبت تقاضا و تشکیل پرونده اقدام کنند.

لازم به ذکر است که به افراد پیمانی، نیروهای قرادادی و ارکان ثالث، واحدهای مسکونی دوخوابه حدوداً ۴۱ میلیون تومانی و سه خوابه حدوداً ۴۶ میلیون تومان در تهران است که ۳۰ میلیون تومان آن وام بانکی با نرخ چهار درصد و بازپرداخت ۱۲ سال است. پروژه مذکور به‌صورت برج‌های ۱۵ طبقه ساخته شده و دارای امکانات مناسبی از قبیل: آسانسور، پارکت، کابینت، رنگ‌آمیزی داخلی، سیستم اعلام حریق و اطفای حریق، درب ضد سرقت، پکیج مستقل، کولر، پارکینگ  و غیره است.

داوطلبین حتما باید نسبت به تصمیم خود اطمینان کافی داشته باشند، چون بعد از اقدام به ثبت‌نام و ثبت اطلاعات امکان انصراف وجود ندارد .”

گفتنی است، باتوجه به اینکه پرداخت وام مسکن از سوی صندوق‌های بازنشستگی صنعت نفت تنها به کارکنان رسمی تعلق می‌گیرد، در نتیجه متقاضیان جدید‌الاستخدام نیز برای دریافت مسکن مهر می‌توانند در این مرحله اقدام کنند؛ کارکنان جدیدالاستخدام با سابقه که به صورت قراردادی هستند، با ارائه حکم کارگزینی  از اموراداری و کارکنان جدیدالاستخدامی که هنوز مشغول به فعالیت نشده‌اند، با دریافت معرفی‌نامه‌ای از شرکت پذیرفته شده جهت اشتغال و هم چنین کارکنان ارکان ثالث واجدشرایط با ارائه گواهی اشتغال به کار، می‌توانند برای ثبت‌نام اقدام کنند.

همچنین افراد واجد شرایط این اطلاعیه باید : ۱ متاهل باشند، ۲ – از وام ارزان قیمت صنعت نفت یا وام مسکن دولتی استفاده نکرده باشند و ۳ – از سال ۱۳۸۰ به بعد خانه شخصی نداشته باشند.

علاقه مندان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت مسکن صنعت نفت مراجعه کنند.

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۲۸ فروردین ۱۳۹۱ساعت: ۱۴:۴۲۳۸۸ بازدید