سال توليد، دانش بنيان و اشتغال آفرين
جمعه ۱۴ بهمن ۱۴۰۱ EN

هفدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت نفت فردا آغاز به کار می کند

هفدهمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی فردا (سه شنبه ۲۹ فروردین) آغاز به کار می کند.

به گزارش خبرنگار شانا، مراسم افتتاحیه نمایشگاه هفدهم از ساعت ۱۰ صبح فردا و با حضور محمدرضا رحیمی، معاون اول رئیس جمهوری، رستم قاسمی، وزیر نفت، برخی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی و اعضای کمیسیون انرژی، سفرا و نمایندگان کشورهای خارجی، معاونان وزیر نفت و مدیران ارشد شرکت های تابعه و کارشناسان و شرکت کنندگان در این نمایشگاه آغاز خواهد شد.

در این مراسم پس از ارائه گزارش چگونگی برگزاری نمایشگاه هفدهم از سوی مدیرکل روابط عمومی وزارت نفت، وزیر نفت و معاون اول رئیس جمهوری سخنرانی خواهند کرد.

بر اساس اعلام ستاد برگزاری نمایشگاه هفدهم، پس از مراسم افتتاحیه و از ساعت ۱۱:۴۰ دقیقه عموم علاقه مندان می توانند از نمایشگاه بازدید کنند.

هفدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت نفت تا روز جمعه یکم اردیبیهشت از ساعت ۹ صبح تا ۱۶ بعداز ظهر پذیرای بازدیدکنندگان خواهد بود.

نخستین روز برگزاری هفدهیمن نمایشگاه بین المللی صنعت نفت به نام تولید ملی و شکست تحریم ها، توسعه صنعت بالادستی نامگذاری شده است، همچنین دومین روز نمایشگاه به عنوان خودکفایی و خودباوری در صنعت نفت ایران (صدور دانش فنی و ساخت داخل)، روز سوم به عنوان امنیت انرژی- امنیت اقتصادی و روز چهارم نیز به عنوان تولید و صادرات فرآورده های نفتی نامگذاری شده است.

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۲۸ فروردین ۱۳۹۱ساعت: ۱۴:۳۹۳۹۸ بازدید