سال توليد، دانش بنيان و اشتغال آفرين
جمعه ۱۴ بهمن ۱۴۰۱ EN

نخستین شماره مجله الکترونیکی نفتون منتشر شد

نخستین شماره مجله الکترونیکی نفتون که رسانه ای سایبری و از مجموعه تولیدات مطبوعاتی پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران است بر روی خروجی سایت Nioc قرار گرفت.

به گزارش خبرنگار NIOC، نخستین شماره مجله الکترونیکی نفتون به همت بخش مجلات الکترونیکی پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران بر روی خروجی این سایت قرار گرفت.

در این مجله الکترونیکی خبری- تحلیلی، مجموعه گزارش های مبسوطی در مورد عملکرد شرکت ملی نفت ایران به عنوان دومین شرکت بزرگ نفتی دنیا به همراه مصاحبه هایی از مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران، شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب، شرکت نفت  فلات قاره، شرکت نفت مناطق مرکزی ایران و شرکت نفت و گاز پارس و همچنین مطالبی در مورد تاریخچه نفت در ایران و وجه تسمیه نامگذاری این مجله الکترونیکی با منطقه نفتون در مسجد سلیمان گنجانده شده است.

این گزارش حاکیست:نفتون رسانه ای است  حاوی بررسی های تاریخی – اقتصادی توسعه نفت ایران ،که در هر شمارهموضوع ویژه ای را مورد واکاوی،آسیب شناسی و تجزیه و تحلیل قرار خواهیم داد ،نفتون ادامه تلاشی است که از سوی پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران از سال گذشته و با تجربه اندوزی از پیشگامان اطلاع رسانی سایبری در ایران و جهان، با تدوین استانداردهای تازه در روش های انتقال اطلاعات ،  نگارش اخبار ،تکنیک های بصری ،توسعه دامنه مخاطبان و اجرای الگوهای جهانی مدیریت کیفیت آغاز شد.

ارائه گزارش تصویری بازدید مقام معظم رهبری از پارس جنوبی و از سایر وقایع مهم و سرنوشت ساز صنعت نفت، طی یک سال گذشته از دیگر بخش های این نشریه ادواری است.

در بخش ضمیمه انتهایی این نشریه هم مطلبی تحت عنوان” Catch me if you can oil sanctions against Iran”  که درباره بی اثر بودن تحریم های نفتی ضد ایرانی است گنجانده شده است.

� ��۰�~ �� توانند اقتدار ایران را در عرصه علمی بیشتر از گذشته به جهانیان اثبات کنند.

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۲۸ فروردین ۱۳۹۱ساعت: ۱۴:۴۱۴۸۵ بازدید