سال توليد، دانش بنيان و اشتغال آفرين
جمعه ۱۴ بهمن ۱۴۰۱ EN

همایش ارتقاء توان تولید با اتکاء به کار و سرمایه ملی

در دومین روز از هفدهمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی؛ نخستین همایش تخصصی صنعت نفت برگزار با عنوان « ارتقاء توان تولید با اتکاء به کار و سرمایه ملی » خواهد شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نفت (MOP)، «ارتقاء توان تولید با اتکاء به کار و سرمایه ملی” عنوان اولین همایش تخصصی صنعت نفت است که در دومین روز از هفدهمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی در روز ۳۰ فروردین راس ساعت ۹ صبح برگزار خواهد شد.

این همایش، که به همت معاونت پژوهش و فناوری وزارت نفت تهیه شده است؛ در سالن شماره ۱ خلیج فارس واقع در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی تهران برگزار خواهد شد.

صنعت نفت و تجارت بین‌الملل، تجاری‌سازی فناوری‌های صنعت نفت و ارتقاء توان داخلی، ارتقاء ساختارها و روش‌های جذب منابع مالی به‌منظور توسعه صنعت نفت و عملکرد و دورنمای صنعت نفت مبتنی بر ارتقاء توان تولید با اتکاء به کار و سرمایه ملی؛ چهار پنل نخستین همایش تخصصی صنعت نفت را تشکیل می‌دهند.

بر اساس این گزارش، هفدهمین نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی از ۲۹ فروردین تا اول اردیبهشت در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار خواهد شد.

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۲۷ فروردین ۱۳۹۱ساعت: ۱۳:۱۰۲۸۵ بازدید