سال مهار تورم و رشد توليد
چهارشنبه ۱۰ خرداد ۱۴۰۲ EN

تدوین نظام‌نامه طرح جامع نظام پذیرش و بررسی پیشنهادها

مدیرکل بهره‌وری و توسعه کارآفرینی وزارت نفت از تدوین نظام‌نامه طرح جامع نظام پذیرش و بررسی پیشنهادها در صنعت نفت خبر داد و گام بعدی را ایجاد دبیرخانه این طرح دانست.

مهندس نازیلا عاکفیان در گفتگو با پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نفت(MOP)، با تاکید بر رویکرد یکپارچه و سیستماتیک معاونت توسعه منابع انسانی و مدیریت وزارت نفت به پیاده‌سازی طرح جامع نظام پذیرش و بررسی پیشنهادها در صنعت از تدوین نظام‌نامه این طرح خبر داد.

وی با بیان اینکه این نظام‌نامه در قالب الگویی جامع دربرگیرنده همه جوانب امر تدوین شده است، تصریح کرد: در نظر است الگوی فوق و نظام جامع پذیرش و بررسی پیشنهادها که راه¬اندازی دبیرخانه ستاد وزرات نفت یکی از بخش-های آن است در جلسه¬ا‌ی با حضور مدیران  توسعه منابع انسانی چهار شرکت و مدیران کل حوزه معاونت منابع انسانی وزارت نفت و اداره کل تدوین و هماهنگی مقررات اداری و استخدامی مورد بحث و بررسی قرار گیرد که پس از تصویب،  ابلاغ خواهد شد.

به گفته مدیرکل بهره‌وری و توسعه کارآفرینی وزارت نفت. یکی از اهداف اصلی، نهادینه سازی فرهنگ ارائه پیشنهاد ارتقاء انگیزه و بهبود ارائه خدمات است که پیش‌بینی می‌شود در زمان مقتضی متأثر از طرح جامع مدنظر محقق خواهند شد.

براساس این گزارش، اجرای مدیریت مشارکتی فرایندی برای  اخذ همکاری و مشارکت داوطلبانه کارکنان در تصمیم‌گیری های سازمانی  است که هدف از اجرای مدیریت مشارکتی بهره‌گیری از اندیشه ها، نظرات و ابتکارهای مدیران و کارشناسان در حل مشکلات و مسائل سازمان است.

به این منظور مکانیزم های متفاوتی برای عملی‌کردن مدیریت مشارکتی وجود دارد که هم‌اکنون عمده ترین تکنیک و ابزار مورد استفاده استقرار نظام پیشنهادها در سازمان است.

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۲۱ فروردین ۱۳۹۱ساعت: ۱۷:۴۳۳۷۸ بازدید