سال توليد، دانش بنيان و اشتغال آفرين
یکشنبه ۶ آذر ۱۴۰۱ EN

اولویت‌های اجرایی وزارت نفت در سال ۱۳۹۱

مهندس رستم قاسمی، وزیر نفت کشورمان در دیدار با کارکنان حوزه وزارتی اولویت‌های اجرایی این وزارتخانه را در سال جاری تشریح کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نفت(MOP)، مهندس رستم قاسمی ضمن قدردانی از زحمات کارکنان حوزه وزارتی و با ابراز رضایت از وضعیت کنونی صنعت نفت، افزود: کارکنان صنعت نفت باید بدانند که اگر تلاش آنان برای رضای خدا باشد، موفقیت حتمی خواهد بود.

 وی با بیان اینکه برای اجرا شدن انتظارات مقام معظم رهبری از مجموعه صنعت نفت، باید تلاش خود را دو چندان کنیم، تصریح کرد: رضایت داشتن مقام معظم رهبری از مجموعه کارکنان صنعت نفت، خستگی همه کارکنان را برطرف کرد و انرژی مضاعفی را برای تلاش بیشتربه کارکنان وزارت نفت بخشید.

 به گفته مقام عالی وزارت نفت، کارکنان صنعت نفت باید با انرژی مضاعف پروژه‌های در دست اقدام را به سرانجام رسانده به گونه‌ای که شیرینی حاصل از این اقدام‌ها را مردم ایران بچشند.

 مهندس قاسمی افزود: سال ۱۳۹۱ برای وزارت نفت، سالی پر تلاش و پرکار خواهد بود.

 وزیر نفت در بخش دیگری از سخنان خود خاطر نشان کرد: در نیمه دوم سال ۱۳۹۰، برنامه‌های اجرایی، نقشه راه وزارت نفت، توسعه میدان‌های مشترک و تعیین اولویت‌های اجرایی این وزارتخانه، تهیه شد که خواستار شتاب بخشی در اجرای این برنامه ها، در سال جاری هستیم.

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۱۰ فروردین ۱۳۹۱ساعت: ۱۹:۲۷۴۴۲ بازدید