سال توليد، دانش بنيان و اشتغال آفرين
یکشنبه ۶ آذر ۱۴۰۱ EN

تأکید صندوق بازنشستگی نفت بر حمایت از تولید ملی و سرمایه ایرانی

 رئیس صندوق بازنشستگی نفت در دیدار نوروزی با کارکنان، بر پایبندی این نهاد بر شعار تولید ملی و حمایت از کار و سرمایه ایرانی تأکید کرد.

 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، دیدار نوروزی ریاست هیأت رییسه و رییس صندوق ها با کارکنان صندوق ها در روز یکشنبه (۶ فروردین ۱۳۹۱) در نمازخانه امور صندوق ها برگزار شد.

در این دیدار که با حضور وحید دستجردی؛ رییس هیأت رییسه صندوق ها، عباس حاجی صادق؛ رییس صندوق ها، مالکی؛ مدیر عامل شرکت سرمایه گذاری کارکنان صندوق بازنشستگی نفت، معاونین و کارکنان صندوق ها برگزار شدعباس حاجی صادق، رئیس صندوق ها ضمن عرض تبریک به مناسبت سال نو، از سال ۹۰ به عنوان سالی پر کار یاد کرد و گفت: الحمد لله در سال گذشته موفقیت های خوبی به دست آوردیم و وظایف جاری از سوی همکاران در زمینه های مختلف به نحو احسن انجام پذیرفت؛ مانند پرداخت وام که سال گذشته سالی پر بار در این زمینه بود.

رییس صندوق ها با اشاره به این که واگذاری اجرای دو پروژه مهم شرکت ملی نفت ایران به شرکت های زیر مجموعه صندوق ها به عنوان پیمانکار برای اولین بار صورت پذیرفت، تصریح کرد: شرایط موجود می طلبد برنامه ریزی بهتری داشته باشیم و امیدواریم با حضور مهندس وحید دستجردی ریاست محترم هیأت رییسه صندوق ها پروژه های بهتری را بگیریم.

حاجی صادق افزود: علی رغم اضافه شدن حجم ۱۵ تا ۲۰ درصدی وظایف جاری امور صندوق ها در سال گذشته به نیروهای انسانی صندوق ها اضافه نکردیم و از این بابت از همکاران عزیز تشکر می کنیم.

رئیس صندوق ها با اشاره به برگزاری اردوهای ایثارگران در سال گذشته و رضایت مطلوب از برگزاری این اردوها ابراز امیدواری کرد که در سال جاری این اردوها ادامه پیدا کند.

حاجی صادق با آرزوی خدمت رسانی بیشتر به شاغلین و بازنشستگان صنعت نفت در سال ۹۱، مانند خدمت رسانی مطلوب تر با تعداد پذیرش بیشتر در زائرسرای مشهد مقدس به افتتاح فاز دوم زائرسرا و افزایش ۲۰ تا ۳۰ درصدی پذیرش زائر در ابتدای سال ۹۰ اشاره کردند.

رئیس صندوق ها با عنایب به شعار سال ۹۱ طبق فرمایش مقام معظم رهبری، یعنی «تولید ملی، حمایت از کار و سرمایه ایرانی»، ابراز امیدواری کرد که در سال جاری میلادی با پشتوانه سرمایه همکاران بازشسته و شاغلین صنعت نفت بتوانیم در پروژه های مختلف به نحو احسن سرمایه گذاری کنیم و به معنای واقعی «حمایت از کار و سرمایه ایرانی» عملی شود و با نهادینه کردن و فرهنگ سازی بین عموم مردم، از «تولیدات ملی» حمایت کنیم و با حهت گیری در سطح جامعه از تولیدات ملی بیشتر استفاده کنیم

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۱۰ فروردین ۱۳۹۱ساعت: ۱۹:۲۲۳۵۸ بازدید