سال توليد، دانش بنيان و اشتغال آفرين
یکشنبه ۶ آذر ۱۴۰۱ EN

تقدیر از رای اولی های شرکت متن

شرکت مهندسی و توسعه نفت با اعلام فراخوان، از فرزندان همکارانی که رأی اولی هستند دعوت به عمل آورد.

به گزارش روابط عمومی شرکت متن،  در این مراسم، ایوب بنوی رئیس روابط عمومی ضمن تقدیر از حضور گسترده و پرشورخانواده متن در نهمین دوره ی انتخابات مجلس شورای اسلامی بویژه جوانان رأی اولی که به دعوت رهبر معظم انقلاب اسلامی ایران لبیک گفته و برای اولین بار در سرنوشت سیاسی کشورشان سهیم شده اند تقدیر و تشکر کرد و متن پیام مدیر عامل شرکت را قرائت نمود:

بسم الله الرحمن الرحیم

با عرض سلام و خیرمقدم حضور همکاران گرامی و جوانان رأی اولی خانواده بزرگ شرکت مهندسی و توسعه نفت، آینده سازان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران.

عرض تبریک و تقدیر ویژه دارم از جوانان مؤمن، متعهد و ولایتمداری که فرمان مقام معظم رهبری را لبیک گفته و این توفیق الهی را داشته اند که برای نخستین بار در سرنوشت سیاسی میهن اسلامی شرکت داشته باشند، آن هم در شرایط سخت و دشوار تهدید و تحریم هایی که البته به فرموده حضرت آقا فرصتی ارزشمند برای اتحاد ملی و پیشرفت و توسعه بوده و هست.

هر انسانی در طول زندگی خود نقاط عطف مهمی دارد. بلوغ فکری و جشن تکلیف سیاسی از مهمترین این نقاط در زندگی محسوب می شود و خداوند بدون شک به شما عزیزان نظری ویژه داشته که در حساس ترین شرایط سیاسی میهن اسلامی توفیق حضور در این عرصه را به شما ارزانی داشته است.

بدون شک شرکت مهندسی و توسعه نفت به حضور ارزشمند شما عزیزان و والدین متعهد و ارزشمدار و ولایت پذیر شما، که شرایط بهینه تربیت اسلامی انقلابی را برای شما بوجود آوردند، مفتخر است.

امیدوارم خداوند متعال به میمنت این بلوغ سیاسی شما را در تمامی مراحل زندگی موفق داشته و همچنین سال جدید را سالی توأم با موفقیت و بهروزی برای تمامی شما عزیزان قرار دهد.

 از مقلب کننده قلب ها و چشم ها، تبدیل حال همه ایرانیان ولایتمدار را به بهترین حال آرزومندم.

والسلام علیکم و رحمه ا… و برکاته.

ایوب بنوی با اشاره به سال جهاد اقتصادی گفت: در شرایط خاص سیاسی امروز و تحریم های دشمنان که کشورهای غربی در واقع جنگ اصلی را با نفت بنا نهاده اند، بر همه کسانی که در صنعت نفت مشغول به کار می باشند وظیفه است تا حداکثر تلاش خود را به کارگرفته و در برابر دشمنان ایستادگی کنند.

وی افزود: در این راستا حضور جوانان از اهمیت زیادی برخوردار است. جوانان، منادیان وحدت و بصیرت ملی هستند و حضور آنها در عرصه‌های مختلف سیاسی و اجتماعی باعث تضمین آینده کشور می باشد و وظیفه ی نهادهای مرتبط، توجه ویژه به  استقلال رأی جوانان و ارتقاء سطح آگاهی آنان می باشد.

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۲۴ اسفند ۱۳۹۰ساعت: ۱۷:۰۱۷۳۱ بازدید